Home/sports/Niespodzianka na otwarcie turnieju w Kantonie. Awans Serbki

Niespodzianka na otwarcie turnieju w Kantonie. Awans Serbki

Rebecca Sramkova juz na I rundzie zakonczya wystep w turnieju WTA 250 w Kantonie. Rozstawona z numerem szostym Sowaczka przegraa z Chinka Sijia Wei.

October 21, 2024 | sports

Rebecca Sramkova już na I rundzie zakończyła występ w turnieju WTA 250 w Kantonie. Rozstawona z numerem szóstym Słowaczka przegrała z Chinką Sijią Wei. W tym artykule dowiesz się o: W poniedziałek w Kantonie rozegrane zostały trzy mecze turnieju głównego. Już na starcie doszło do sporej niespodzianki. Rebecca Sramkova (WTA 51) przegrała 1:6, 4:6 z Sijią Wei (WTA 135). W ciągu 75 minut rozstawiona z numerem szóstym Słowaczka wykorzystała tylko jeden z pięciu break pointów. Chinka na przełamanie zamieniła cztery z 10 okazji. Kolejną rywalką Wei będzie jej rodaczka, broniąca tytułu Xiyu Wang lub Holenderka Arantxa Rus . Olga Danilović (WTA 86) pokonała 6:4, 6:4 Erikę Andriejewą (WTA 65). W drugim secie Serbka wróciła ze stanu 1:3. W trwającym godzinę i 43 minuty meczu zdobyła 25 z 33 punktów przy swoim pierwszym podaniu. Spożytkowała cztery z 10 break pointów. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie "Trening mięśni brzucha... i twarzy". Dziennikarka Polsatu znów pokazała moc Jaqueline Cristian (WTA 74) zwyciężyła 6:4, 2:6, 6:1 Viktoriję Golubić (WTA 165). W trwającym dwie godziny i dwie minuty meczu Rumunka wywalczyła 34 z 46 punktów przy własnym pierwszym podaniu. Trzy razy straciła serwis, a wykorzystała cztery z siedmiu break pointów. Guangzhou Open , Kanton (Chiny) WTA 250, kort twardy, pula nagród 267 tys. dolarów I runda gry pojedynczej : Olga Danilović (Serbia) - Erika Andriejewa 6:4, 6:4 Jaqueline Cristian (Rumunia) - Viktorija Golubić (Szwajcaria) 6:4, 2:6, 6:1 Sijia Wei (Chiny, WC) - Rebecca Sramkova (Słowacja, 6) 6:1, 6:4 Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)

SOURCE : sportowefakty