Home/sports/Diament reprezentacji Polski bez watpliwosci Urbanski da sygna. "Moglismy wygrac"

Reprezentacja Polski w czwartej kolejce Ligi Narodow mierzya sie z Chorwacja na PGE Narodowym. Obie druzyny stworzyy widowisko na bardzo wysokim poziomie emocjonalnym. Juz w pierwszej poowie kibice zobaczyli az piec goli. W jednym z nich kluczowa role odegra Kacper Urbanski ktora zachowa sie magicznie. Po meczu otwarcie przyzna ze on sam mog zrobic wiecej. - Powinienem oddac lepszy strza - stwierdzi w rozmowie TVP Sport.

October 15, 2024 | sports

Reprezentacja Polski w czwartej kolejce Ligi Narodów mierzyła się z Chorwacją na PGE Narodowym. Obie drużyny stworzyły widowisko na bardzo wysokim poziomie emocjonalnym. Już w pierwszej połowie kibice zobaczyli aż pięć goli. W jednym z nich kluczową rolę odegrał Kacper Urbański, która zachował się magicznie. Po meczu otwarcie przyznał, że on sam mógł zrobić więcej. - Powinienem oddać lepszy strzał - stwierdził w rozmowie TVP Sport. Reprezentacja Polski październikowe zgrupowanie rozpoczęła od sporego rozczarowania. Tym była bowiem porażka 1:3 z Portugalią i nie o sam wynik chodzi, a styl. Ten był bowiem bardzo daleki od tego, czego oczekiwali kibice, którzy wypełnili PGE Narodowy po brzegi. Lewandowski staranowany przez bramkarza. Bandyckie wejście w kapitana Polski Szansa na poprawę przyszła ledwie trzy dni później, ale rywal znów był bardzo mocny. Do Warszawy przyjechała bowiem Chorwacją , z którą Polacy przegrali w pierwszym meczu 0:1. Chęć rewanżu i odbudowa kibicowskiego zaufania musiała być u piłkarzy wielka i to było widoczne od pierwszych minut. Na murawie działo się bardzo dużo. Po pierwszej połowie Chorwacja prowadziła 3:2, ale jasne było, że Biało-Czerwoni broni nie złożą. Ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:3 , a gola wyrównującego strzelił Sebastian Szymański . Swoją bardzo wyraźną rolę odegrał Kacper Urbański , który wypracował gola na 1:0. Po meczu to właśnie nasz diament jako pierwszy stanął do wywiadu. - Jeżeli chodzi o ten mecz, myślę, że mogliśmy wygrać to spotkanie. Mieliśmy swoje momenty, gdy robiliśmy naprawdę dobre rzeczy na boisku - rozpoczął w rozmowie z TVP Sport. Skomplikowana sytuacja kadrowiczów Probierza. Oto tabela "polskiej" grupy po 4. kolejce Ligi Narodów Później nie omieszkał powiedzieć o tym, co wydarzyło się w środku pierwszej połowy. - Chorwaci mieli swój moment, daliśmy im strzelić trzy gole, ale nie poddaliśmy się. W szatni powiedzieliśmy sobie, że musimy iść do przodu, szukać swoich okazji - ocenił Urbański. Nie zabrakło także samokrytyki ze strony naszej młodej gwiazdy. - Po tej czerwonej kartce mieliśmy swoje okazje, ja też miałem jedną, powinienem oddać lepszy strzał . Remis, do góry głowy, zaraz jest następny mecz, musimy wyciągnąć wnioski i iść do przodu - ocenił pomocnik. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.