Home/sports/Vinicius jak Ronaldo Przepiekny gol Mbappe cakowicie przycmiony WIDEO

Vinicius jak Ronaldo Przepiekny gol Mbappe cakowicie przycmiony WIDEO

Vinicius Junior w meczu z Villarreal popisa sie cudownym golem w drugiej poowie. Real Madryt mia nie lada problem aby przypieczetowac swoje zwyciestwo kolejnym golem ale gdy sprawy w swoje rece wzia Brazylijczyk rywale okazali sie bezradni. Gwiazdor po raz kolejny pokaza ze w tym momencie jest dla "Los Blancos" postacia o wiele wazniejsza niz Kylian Mbappe ktory zaliczy bardzo dyskretny wystep.

October 05, 2024 | sports

Vinicius Junior w meczu z Villarreal popisał się cudownym golem w drugiej połowie. Real Madryt miał nie lada problem, aby przypieczętować swoje zwycięstwo kolejnym golem, ale gdy sprawy w swoje ręce wziął Brazylijczyk, rywale okazali się bezradni. Gwiazdor po raz kolejny pokazał, że w tym momencie jest dla "Los Blancos" postacią o wiele ważniejszą niż Kylian Mbappe, który zaliczył bardzo dyskretny występ. Real Madryt do 72. minuty prowadził z Villarreal CF tylko 1:0 i do tej pory poważnie drżał o wynik meczu. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Vinicius Junior , który od samego początku był niesamowicie aktywny i wyróżniał się na tle kolegów z Realu. Brazylijczyk wcześniej próbował kilka razy, ale za każdym razem czegoś mu zabrakło do zdobycia gola. W końcu, na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu z Villarreal, Brazylijczyk zaprezentował swoje najlepsze oblicze. Gwiazdor Realu Madryt w tej sytuacji zachował się jak Cristiano Ronaldo za najlepszych lat. Wziął piłkę na siebie, ustawił ją sobie tak, aby oddać soczysty strzał, a później przemówiła piłkarska magia. Brazylijczyk z dystansu pokonał całkowicie bezradnego Conde. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.