Home/sports/To brzmi jak wyrok. Dramat gwiazdora Realu. Potwierdzi najgorsze

To brzmi jak wyrok. Dramat gwiazdora Realu. Potwierdzi najgorsze

Real Madryt wygra 20 z Villarrealem w meczu 9. kolejki La Liga. Nastroje kibicow Realu po tym meczu nie sa jednak najlepsze. Wszystko przez bardzo powazna kontuzje ktorej w trakcie meczu dozna Dani Carvajal. Obronca Realu probowa wybic pike ale niemal od razu pad na ziemie z ogromnym bolem. W nocy potwierdzi najgorsza mozliwa diagnoze. "Bede musia przejsc operacje" - poinformowa fanow.

By Bartosz Naus | October 06, 2024 | sports

w meczu z Villarrealem odniósł dość bezproblemowe zwycięstwo. Już w 14. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie dzięki fantastycznej bramce z dystansu Federico Valverde. . Real zrównał się punktami z Barceloną, która w niedzielę zagra z Deportivo Alaves. Dramat gwiazdy Realu. Carvajal wypada z gry na długie miesiące W samej końcówce meczu doszło do bardzo groźnie wyglądającej sytuacji. Dani Carvajal próbował wybić piłkę, ale uszkodził przy tym kolano. Na powtórkach można zobaczyć nienaturalnie wygiętą nogę obrońcy. Od razu padł na ziemię z ogromnym bólem. Boisko opuścił na noszach. Uraz od początku wyglądał bardzo poważnie. W nocy piłkarz Realu potwierdził najgorsze możliwe przewidywania. Czeka go przynajmniej kilka miesięcy przerwy. "Potwierdzono poważną kontuzję więzadeł krzyżowych, będę musiał przejść operację i będę wyłączony z gry na kilka miesięcy. Nie mogę się doczekać powrotu do zdrowia oraz formy niczym bestia. Bardzo dziękuję wszystkim za wiadomości, czujkę się bardzo kochany" - napisał na Instagramie. Kontuzja więzadeł krzyżowych to jeden z najgorszych urazów, które mogą spotkać piłkarza. Zazwyczaj oznacza ona przynajmniej pół roku przerwy. Carvajal jest jedną z legend Realu Madryt. 32-letni obrońca w barwach tego klubu rozegrał ponad 400 spotkań. W tym sezonie zagrał 11 , w których strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę. Ominęło go jedynie wrześniowe spotkanie z Alaves (3:2).