Home/sports/Stadion zamar Robert Lewandowski pad na murawe po brutalnym wejsciu rywala

Stadion zamar Robert Lewandowski pad na murawe po brutalnym wejsciu rywala

Robert Lewandowski pojawi sie na murawie w drugiej poowie meczu z Chorwacja w ramach pikarskiej Ligi Narodow. Niewiele brakowao a niedugo pozniej kapitan polskiej kadry musiaby opuscic murawe po brutalnym wejsciu chorwackiego golkipera.

October 15, 2024 | sports

Do sytuacji doszło w 76. minucie spotkania. Dominik Livaković brutalnie potraktował Lewandowskiego i sędzia nie miał wątpliwości - natychmiast pokazał chorwackiemu bramkarzowi czerwoną kartkę. ZOBACZ TAKŻE: Kurtyna opadła! Wyszło na jaw, co polecił mu Michał Probierz? "Ciężko powiedzieć o założeniach" Na szczęście Lewandowski, który pojawił się na murawie w 62. minucie po tym, jak zmienił Karola Świderskiego, był w stanie kontynuować grę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Gole dla drużyny Michała Probierza strzelili Piotr Zieliński, Nicola Zalewski i Sebastian Szymański.

SOURCE : polsatsport