Home/sports/Faworyzowani Anglicy zastopowani. Z tym rywalem przegrali pierwszy raz

Faworyzowani Anglicy zastopowani. Z tym rywalem przegrali pierwszy raz

Reprezentacja Anglii doznaa pierwszej porazki w tegorocznej Lidze Narodow. "Synowie Albionu" ktorzy spadli do dywizji B przegrali na londynskim Wembley z Grecja 1-2. Czwartkowe spotkanie byo interesujace w jednej sytuacji gospodarzy uratowa VAR po ktorym nie uznano gola dla rywali. Anglicy na pewno spodziewali sie innego wyniku tym bardziej ze pierwszy raz w historii przegrali z Grekami.

October 10, 2024 | sports

Reprezentacja Anglii doznała pierwszej porażki w tegorocznej Lidze Narodów. "Synowie Albionu", którzy spadli do dywizji B w poprzedniej edycji, przegrali na londyńskim Wembley z Grecją 1-2. Czwartkowe spotkanie trzeciej kolejki było interesujące, w kilku sytuacjach gospodarzy uratował VAR, po którym nie uznano goli dla rywali. Anglicy na pewno spodziewali się innego wyniku, tym bardziej, że pierwszy raz w historii przegrali z Grekami. Tymczasem piłkarze z Hellady się niepokonani w grupie drugiej, a na Wembley stracili dopiero pierwszego gola w obecnej edycji. Ich zwycięstwo było jednak w pełni zasłużone, o czym od razu po spotkaniu można przeczytać w angielskich mediach. Bohaterem w ekipie Grecji był Vangelis Pavlidis, który strzelił oba gole. Pierwszego w 49. minucie, a zwycięskiego w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Gdy goście prowadzili to jeszcze trzy razy trafili do siatki, zanim wyrówna Jude Bellingham, ale za każdym razem ta bramka nie została uznana. Gwiazda Realu Madryt doprowadziła do remisu w 87. minucie, jednak to nie gospodarze zakończyli radośnie ten mecz. Znowu skarcił ich Pavlidis, a tym razem jego trafienie zostało zaliczone. To pierwsza porażka Anglików w dywizji B Ligi Narodów, do której spadli po poprzedniej edycji. W czwartek podopieczni Lee Carsleya musieli sobie radzić bez swojego najlepsza snajpera Harry'ego Kane'a, ale to nie może tłumaczyć słabej postawy "Synów Albionu". A jakby złych wieści było mało to na początku drugiej połowy kontuzji nabawił się Bukayo Saka. W następnej kolejce Anglia zagra na wyjeździe z Finlandią, a Grecja, która jest liderem grupy 2 z kompletem punktów, podejmie Irlandię. Oba mecze 13 października. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.