Home/sports/Wstrzasajace wiesci z Niemiec. Dramat po hicie Bundesligi obrazki mroza krew w zyach

Prawdziwy dramat dla gwiazdy Bayeru Leverkusen rozegra sie niedugo po meczu z Eintrachtem Frankfurt. "Aptekarze" wygrali 21 ale dla Victora Boniface wynik tego starcia z pewnoscia zszed na dalszy plan. Napastnik mistrza Niemiec mia wypadek na autostradzie a zdjecia z zajscia mroza krew w zyach. Nigeryjczyk otar sie o smierc a prosto ze szpitala nada wiadomosc dla kibicow.

October 20, 2024 | sports

Prawdziwy dramat dla gwiazdy Bayeru Leverkusen rozegrał się niedługo po meczu z Eintrachtem Frankfurt. "Aptekarze" wygrali 2:1, ale dla Victora Boniface wynik tego starcia z pewnością zszedł na dalszy plan. Napastnik mistrza Niemiec miał wypadek na autostradzie, a zdjęcia z zajścia mrożą krew w żyłach. Nigeryjczyk otarł się o śmierć, a prosto ze szpitala nadał wiadomość dla kibiców. W obliczu wydarzeń takich jak to, którego uczestnikiem był Victor Boniface przebieg spotkania, a także jego wynik szybko schodzą na dalszy plan. Bayer Leverkusen gościł w sobotę Eintracht Frankfurt i choć z trudem wygrał 2:1. Nigeryjczyk zmarnował w 9. minucie rzut karny, ale zrehabilitował się w drugiej połowie, zapewniając gospodarzom trafienie na wagę zwycięstwa. Po meczu rozegrał się jednak dramat, który mógł 23-latka kosztować nawet życie . Wstrząsające wieści nadeszły prosto z Niemiec. Gorąco wokół decyzji Flicka. Cios dla Szczęsnego, a teraz zaskakująca deklaracja Boniface kilka godzin po meczu z Eintrachtem miał poważny wypadek samochodowy na autostradzie A3, a zdaniem mediów "otarł się o śmierć". Obrazki ze zdarzenia mrożą krew w żyłach. Pojazd Nigeryjczyka był poważnie uszkodzony, ale na szczęście snajper Bayeru nie doznał większych obrażeń. Zgodnie z relacją dziennikarzy jego stan jest stabilny . Boniface podzielił się w mediach społecznościowych z kibicami wiadomością ws. swojego stanu zdrowia. Opublikował zdjęcia zniszczonego auta i swojej zakrwawionej ręki. Podkreślił przy tym, że czuwała nad nim opatrzność. Dziękuje Panie. Bóg jest największy ~ napisał Gorąco przed hitem. Kane wprost o Lewandowskim, tego się obawia Podczas gdy Boniface prawdopodobnie powinien szybko dojść do siebie, dłuższy rozbrat z futbolem czeka Aleksandara Pavlovicia . Młody pomocnik Bayernu Monachium w rywalizacji z VFB Stuttgart boisko opuścił już w 8. minucie. Jak się okazało, 20-latek złamał obojczyk . Jego absencja może potrwać nawet kilka tygodni. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.

SOURCE : interiasport