Home/sports/Wielki pech Realu Madryt Dwie poprzeczki w jednej akcji WIDEO

Wielki pech Realu Madryt Dwie poprzeczki w jednej akcji WIDEO

Real Madryt niespodziewanie przegrywa do przerwy 02 z Borussia Dortmund. W pierwszej poowie Krolewscy mieli w jednej sytuacji sporego pecha.

October 22, 2024 | sports

Real Madryt niespodziewanie przegrywał do przerwy 0:2 z Borussią Dortmund. W pierwszej połowie Królewscy mieli w jednej sytuacji sporego pecha. W tym artykule dowiesz się o: Pierwsza odsłona meczu Realu Madryt z Borussią Dortmund przybrała nieoczekiwany obrót. Goście zadali Królewskim dwa bolesne ciosy. Autorem pierwszego trafienia był Donyell Malen, a drugiego Jamie Bittens. Gospodarze nie zdołali zdobyć bramki i przerwę schodzili przy niekorzystnym wyniku. W 37. minucie byli bardzo blisko strzelenia gola i mogą mówić o sporym pechu. Po dłuższym podaniu Antonio Ruedigera piłkę na klatkę piersiową przyjął Rodrygo i lewą nogą uderzył w poprzeczkę. Kilka sekund później bramkarza gości próbował pokonać Jude Bellingham i również trafił w obramowanie bramki. ZOBACZ WIDEO: Nie, to nie Liga Mistrzów. Gol stadiony świata Mistrzowie Hiszpanii na trafienie musieli poczekać do 60. minuty. Miękkie dośrodkowanie Kyliana Mbappe wykorzystał Ruediger i głową pokonał Gregora Kobela. Po chwili w Madrycie był już remis, a na listę strzelców wpisał się Vinicius Junior, który z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce niemieckiego zespołu. Autorem kolejnej bramki był Lucas Vazquez. Ostatnie minuty rywalizacji należały ponownie do Viniciusa Juniora. Brazylijczyk strzelił jeszcze dwa gole ustalając wynik spotkania na 5:2. Real Madryt vs. FC Barcelona. Przygotuj się na emocjonujący weekend! Oglądaj na żywo w Eleven Sports 1 o 20:55 w Pilocie WP (link sponsorowany)

SOURCE : sportowefakty