Home/sports/Trener Realu wie dlaczego przegra z Barcelona. Wskaza jeden gowny powod

Trener Realu wie dlaczego przegra z Barcelona. Wskaza jeden gowny powod

- - powiedzia Carlo Ancelotti po meczu Realu Madryt z FC Barcelona. Dugo wyczekiwane El Clasico zakonczyo sie porazka druzyny Wocha 04. Bohaterem Katalonczykow zosta Robert Lewandowski ktory strzeli dwa gole.

By Michał Salamucha | October 27, 2024 | sports

W sobotę o godzinie 21:00 Madryt podejmował przed własną publicznością FC Barcelonę w długo wyczekiwanym El Clasico. Spotkanie zapowiadało się niezwykle emocjonująco, ale w pierwszej połowie pomimo wielu okazji nie byliśmy świadkami żadnych bramek. Po przerwie lepiej zaprezentowała się FC Barcelona, a w szczególności Robert Lewandowski. Polak zdobył dwie bramki. Nie były to jednak jedyne gole w tym . Później na listę strzelców wpisali się również Lamine Yamal i Raphinha. Dzięki temu FC Barcelona pokonała Real Madryt aż 4:0. Carlo Ancelotti zabrał głos po meczu z FC Barceloną Po końcowym gwizdku spotkanie podsumował trener Realu Madryt Carlo Ancelotti, który nie krył rozczarowania porażką. - Martwi mnie porażka, ale musimy się szybko podnieść. Niektóre rzeczy zrobiliśmy dobrze. Musimy poprawić błędy, które popełniliśmy, szczególnie w końcówce. I trzeba iść, dalej rywalizując i walcząc. Będziemy walczyć i rywalizować w tym sezonie, jak robiliśmy to w poprzednim sezonie. Jeśli się nie mylę, po poprzedniej porażce 0:4 z Barceloną wygraliśmy La Ligę i Ligę Mistrzów - stwierdził Włoch ( ) Dlaczego Real przegrał z Barceloną? Trener "Królewskich" od razu wskazał główny powód. - Brakowało nam skuteczności i mogliśmy wyjść na prowadzenie przy okazjach, jakie mieliśmy. Kiedy oni trafili, to zdobyli jedną bramkę po drugiej i odebrali nam całą energię. Wtedy to był już inny - wyjaśnił ( ). To bardzo ważne zwycięstwo FC Barcelony, która dzięki temu umocniła się na pozycji lidera tabeli La Ligi. Po 11 meczach ma na koncie 30 punktów. Real Madryt z kolei plasuje się na drugiej pozycji z dorobkiem 24 punktów.

SOURCE : sport_pl