Home/sports/Siedem goli do przerwy Szalony mecz Polski z Niemcami

Siedem goli do przerwy Szalony mecz Polski z Niemcami

Dziao sie w meczu Niemcy - Polska W towarzyskim spotkaniu pikarzy do lat 16 pado osiem goli a ostateczny wynik to 44.

October 11, 2024 | sports

Do przerwy było 4:3 dla młodych polskich piłkarzy i taki wynik długo utrzymywał się również w drugiej połowie. W końcówce gospodarze wyrównali i ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 4:4. ZOBACZ TAKŻE: Jest komunikat Legii ws. Feio! Tego można było się spodziewać Gole dla polskiej drużyny strzelili Kacper Berkowski, Kajetan Feliks, Maciej Kucharski i Kacper Cecuła. Reprezentacja Polski U16 zremisowała 4:4 z reprezentacją Niemiec w pierwszym z dwóch meczów towarzyskich. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Berkowski, Feliks, Kucharski i Cecuła. __ FT #GERPOL 🇩🇪🇵🇱4:4 U16 pic.twitter.com/LcPjMeLvK4 Drugi mecz towarzyski pomiędzy tymi zespołami odbędzie się w poniedziałek 14 października - również w Berlinie. Początek o godzinie 12.30. Niemcy - Polska 4:4 (3:4) Bramki dla Polski: Kacper Berkowski 12, Kajetan Feliks 32, Maciej Kucharski 34, Kacper Cecuła 41

SOURCE : polsatsport