Home/sports/Pokazali jak porusza sie Lewandowski. Jedno nagranie jak tysiac sow

Pokazali jak porusza sie Lewandowski. Jedno nagranie jak tysiac sow

Niefortunnie zakonczyo sie dla Roberta Lewandowskiego wtorkowe spotkanie z Chorwacja 33 w Lidze Narodow. Zawodnik Barcelony ktory z powodu lekkiego urazu zacza mecz na awce rezerwowych zosta brutalnie sfaulowany i utykajac opusci Stadion Narodowy. Po spotkaniu Lewandowski nie udziela wywiadow tylko pojecha na badania po ktorych okaze sie czy zagra w najblizszych hitach Barcelony.

By Konrad Ferszter | October 16, 2024 | sports

Reprezentacja Polski zremisowała z Chorwacją 3:3 w czwartej kolejce Ligi Narodów. Mimo że drużyna Michała Probierza objęła prowadzenie już w 5. minucie po golu Piotra Zielińskiego, to jeszcze w pierwszej połowie przegrywała 1:3 po bramkach Borny Sosy, Petara Sucicia oraz Martina Baturiny. Remis uratowali nam Nicola Zalewski oraz Sebastian Szymański. Pierwszy trafił w 45. minucie, drugi w 68. minucie. A wynik mógł być dla nas nawet lepszy. Wszystko przez sytuację z 76. minuty, kiedy z boiska wyleciał chorwacki bramkarz, Dominik Livaković. Zawodnik Fenerbahce niefortunnie interweniował poza polem karnym, faulując Roberta Lewandowskiego, który pojawił się na boisku kilkanaście minut wcześniej. Napastnik Barcelony uprzedził Livakovicia i zagrał piłkę przed nim, przez co został kopnięty. Lewandowski kontuzjowany Sędzia nie miał wątpliwości i wyrzucił Chorwata z boiska, a Lewandowski okupił sytuację kontuzją. Po spotkaniu kapitan reprezentacji Polski nie rozmawiał z dziennikarzami, tylko wyraźnie kulejąc przemknął przez strefę wywiadów. Lewandowski rzucił jednak do dziennikarzy "z nogą okej", co cytował portal meczyki.pl. Kapitan reprezentacji Polski udał się jednak do szpitala na badania, by dokładnie zdiagnozować problem z kontuzjowaną nogą. Na razie nie wiadomo, czy napastnik będzie gotowy na niedzielny mecz, w którym Barcelona podejmie o 21:00 Sevillę. W środę - również u siebie - Katalończycy zagrają z Bayernem Monachium w hicie trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. 26 października Barcelona zagra kolejne ważne spotkanie, tym razem na wyjeździe z Realem Madryt w La Liga. Mecz z Chorwacją był dla Lewandowskiego 155. występem w reprezentacji Polski. W kadrze strzelił on 83 gole i miał 35 asyst.

SOURCE : sport_pl