Home/sports/Pilne wiesci tuz po El Clasico. Chodzi o Roberta Lewandowskiego

Pilne wiesci tuz po El Clasico. Chodzi o Roberta Lewandowskiego

FC Barcelona daa prawdziwy popis gry w hitowym starciu z Realem Madryt. Tuz po koncowym gwizdku sedziego kibice tego klubu otrzymali pilne wiesci. Chodzio o wyborowego snajpera - Roberta Lewandowskiego.

By Paweł Matys | October 26, 2024 | sports

To był prawdziwy koncert gry FC Barcelony w drugiej połowie z Realem Madryt. Goście zdobyli w tej części aż cztery bramki i wygrali aż 4:0. Dwa razy do siatki trafił reprezentant Polski - Robert Lewandowski (54. i 56. minuta) i po razie Lamine Yamal (77.) i Raphinha (84.). Pilne wieści po El Clasico. Chodzi o Roberta Lewandowskiego - Synonimem El Clasico od zawsze są bramki, ale pierwsze starcie Realu Madryt z FC Barceloną w sezonie 2024/2025 zostanie zapamiętane z innego powodu. Kylian Mbappe - debiutant w takim - łapał się za głowę, gdy raz za razem był łapany na spalonym. Podobne reagowały trybuny na Santiago Bernabeu po dwóch trafieniach Roberta w ciągu kilku minut, a polski powinien w tym meczu ustrzelić nawet hat-tricka. "Królewskich" dobił jednak "dzieciak ze złota", ale to jeszcze nie był koniec... - Po końcowym gwizdku dotarły pilne wieści dla polskich . Chodziło oczywiście o Roberta Lewandowskiego. Okazało się bowiem, że 36-letni napastnik został wybrany najlepszym piłkarzem meczu. Lewandowski umocnił W 11 spotkaniach zdobył już 14 bramek. Aż siedem goli mniej ma Ayoze Perez (Villarreal). FC Barcelona umocniła się na prowadzeniu w La Lidze. W następnej kolejce FC Barcelona podejmie w derbach Espanyol (3 listopada o godz. 16.15), a Real Madryt zmierzy się na wyjeździe z Valencią (2 listopada o godz. 21).