Home/sports/Piatek pokaza forme przed zgrupowaniem

Piatek pokaza forme przed zgrupowaniem

Krzysztof Piatek uratowa skore klubowym kolegom. W meczu Basaksehiru z Kayserisporem polski napastnik ustali rezultat na 11.

October 05, 2024 | sports

Krzysztof Piątek uratował skórę klubowym kolegom. W meczu Basaksehiru z Kayserisporem polski napastnik ustalił rezultat na 1:1. W tym artykule dowiesz się o: Zawodnicy Kayserisporu zaskoczyli gospodarzy w 32. minucie sobotniej rywalizacji. Carlos Mane odnalazł się w polu karnym po centrze z prawej strony boiska i strzałem głową z niewielkiej odległości posłał piłkę do siatki. Od pierwszego gwizdka sędziego na boisku przebywał Krzysztof Piątek . Tuż po zmianie stron snajper przewrócił się w polu karnym. Po analizie VAR arbiter odwołał jednak "jedenastkę" dla Basaksehiru. W 53. minucie miejscowi dopięli swego. Hamza Gureler podaniem z własnej połowy tworzył klarowną sytuację Piątkowi. Napastnik ruszył środkiem boiska, opanował piłkę i bez większego trudu wygrał pojedynek z bramkarzem. ZOBACZ WIDEO: Takie gole to rzadkość. Jego skutki mogą być bolesne Za sprawą Piątka Basaksehir zremisował 1:1 z Kayserpisorem w Super Lig . Patryk Szysz znalazł się poza kadrą gospodarzy. Piątek trafił do siatki w przegranym 1:2 meczu z Rapidem i przeciwko Kayserisporowi potwierdził swoją wysoką formę. 29-latek w przyszłym tygodniu ma stawić się na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Istanbul Basaksehir - Kayserispor 1:1 (0:1) 0:1 - Carlos Mane 32' 1:1 - Krzysztof Piątek 53' Gol Piątka (od 4:25):

SOURCE : sportowefakty