Home/sports/Pajor nie odpuszcza. Kolejny gol dla Barcy

Pajor nie odpuszcza. Kolejny gol dla Barcy

Ewa Pajor nie daje o sobie zapomniec. Reprezentantka Polski ktory latem doaczya do FC Barcelony wpisaa sie na liste strzelcow w starciu z ekipa z Madrytu. Mecz zakonczy sie hokejowym wynikiem.

October 05, 2024 | sports

Ewa Pajor nie daje o sobie zapomnieć. Reprezentantka Polski, który latem dołączyła do FC Barcelony, wpisała się na listę strzelców w starciu z ekipą z Madrytu. Mecz zakończył się hokejowym wynikiem. W tym artykule dowiesz się o: Pierwsza połowa sobotniego spotkania nie ułożyła się po myśli piłkarek FC Barcelony . Wydawało się, że zanim Allegra Poljak trafiła do siatki, piłka opuściła boisko. W kontrowersyjnych okolicznościach sędzia główna jednak uznała gola. Zawodniczki CFF Madryt miały jednobramkową przewagę po 45 minutach i nikt nie mógł się spodziewać, że obraz gry zmieni się po przerwie. Do wyrównania na początku drugiej odsłony doprowadziła Keira Walsh. Pochodząca z Anglii pomocniczka miała również udział przy bramce na 2:1 dla drużyny kobiet FC Barcelony. Walsh doskonałym podaniem uruchomiła Ewę Pajor . Napastniczka miała sporo miejsca i wygrała pojedynek sam na sam z rywalką. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Czeski kibic dokonał tego jako pierwszy. Zarobił okrągły milion! Reprezentantka Polski latem była bohaterką transferu do katalońskiego zespołu. W tym sezonie ma na koncie już sześć trafień i asystę w pięciu rozegranych spotkaniach. Przyjezdne nie poprzestały na trafieniu Pajor i wygrały aż 8:1 z CFF Madryt. Do okazałego zwycięstwa przyczyniły się Vicky Lopez, Alexia Putellas, Walsh (dublet), Ingrid Engen, Ona Batlle i Jana Fernandez. Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

SOURCE : sportowefakty