Home/sports/"Lewy" o rywalizacji z Messim i Ronaldo

"Lewy" o rywalizacji z Messim i Ronaldo

Robert Lewandowski zdoby dwie bramki w meczu z Sevilla 51 i zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelcow z pieciu najlepszych europejskich lig. Polak powiedzia w programie "Swiat wedug Swietego" ze tej pozycji juz nie poprawi.

October 21, 2024 | sports

Robert Lewandowski zdobył dwie bramki w meczu z Sevillą (5:1) i zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców z pięciu najlepszych europejskich lig. Polak powiedział w programie "Świat według Świętego", że tej pozycji już nie poprawi. W tym artykule dowiesz się o: Napastnik FC Barcelony w 24. minucie spotkania z Sevillą wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Raphinhi. Jeszcze w pierwszej połowie sprytnie zachował się w polu karnym i zdobył swoją drugą bramkę. Dzięki temu trafieniu Robert Lewandowski wyprzedził Gerda Muellera w klasyfikacji najlepszych strzelców pięciu najlepszych lig na Starym Kontynencie (angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, niemieckiej i włoskiej). Polak ma już w tym zestawieniu 366 goli i zajmuje w nim 3. miejsce. Przed nim już tylko Lionel Messi (496) i Cristiano Ronaldo (495). Obaj zawodnicy nie poprawiają obecnie swoich wyników, ponieważ grają w słabszych ligach. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie Niesamowite show młodego bramkarza. "To naprawdę się wydarzyło" Szans na wyprzedzenie legend futbolu nie widzi Lewandowski, o czym powiedział Mateuszowi Święcickiemu w programie "Świat według Świętego". Kapitan reprezentacji Polski zapytał dziennikarza o to, ile bramek zdobyli Ronaldo i Messi, a następnie przyznał: "Nie ma szans, żeby ich dogonić. Jestem na to za stary". Z pewnością realnym celem dla napastnika Barcelony jest za to tytuł króla strzelców La Ligi . Polak ma w tych rozgrywkach już 12 trafień i pewnie przewodzi stawce. Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

SOURCE : sportowefakty