Home/sports/Lewandowski patrzy z awki. Najpierw Zielinski a potem Zalewski WIDEO

Lewandowski patrzy z awki. Najpierw Zielinski a potem Zalewski WIDEO

Micha Probierz zaszokowa kibicow juz przed pierwszym gwizdkiem meczu Ligi Narodow z Chorwacja. Selekcjoner zostawi bowiem na awce rezerwowych Roberta Lewandowskiego ktory ma narzekac na jakis uraz. W zwiazku z tym za strzelanie goli odpowiedzialny mia byc Karol Swiderski. Pierwszego gola dla Polski wypracowa jednak "woski" duet. Pieknie poda Kacper Urbanski a wykonczy Piotr Zielinski. Drugiego gola dla Polski strzeli Nicola Zalewski na kilka minut przed przerwa i byo "tylko" 23.

October 15, 2024 | sports

Michał Probierz zaszokował kibiców już przed pierwszym gwizdkiem meczu Ligi Narodów z Chorwacją. Selekcjoner zostawił bowiem na ławce rezerwowych Roberta Lewandowskiego, który ma narzekać na jakiś uraz. W związku z tym, za strzelanie goli odpowiedzialny miał być Karol Świderski. Pierwszego gola dla Polski wypracował jednak "włoski" duet. Pięknie podał Kacper Urbański, a wykończył Piotr Zieliński. Reprezentacja Polski na październikowym zgrupowaniu miała mieć nieco więcej czasu na pracę z selekcjonerem Michałem Probierzem. Jeśli efekty tej pracy były widoczne w meczu Ligi Narodów z Portugalią , to powiedzieć, że były one marne, to jak nic nie powiedzieć. Biało-Czerwoni przegrali bowiem 1:3 i pozostawili po sobie naprawdę słabe wrażenie, szczególnie jeśli chodzi o aspekt gry obronnej, a właściwie jej brak w wielu ważnych momentach. Anglia będzie mieć nowego selekcjonera. Trzeci obcokrajowiec w historii Szansą na poprawę miał być występ na PGE Narodowym przeciwko Chorwacji . Faworytem byli oczywiście goście, którzy w pierwszym meczu ograli reprezentację Probierza przed własnymi kibicami 1:0. Tym bardziej szokująca była informacja, która ukazała się na 75 minut przed spotkaniem. Na ławce rezerwowych mecz z Chorwacją rozpoczął bowiem Robert Lewandowski , który w Barcelonie prezentuje znakomitą formę strzelecką, ale na reprezentację przełożyć tego nie potrafił. Przyczyny takiej decyzji nie było rzecz jasna decyzją sportową, a jedynie wysłuchaniem napastnika, który zgłosił jakiś maleńki uraz. W związku z tym za strzelanie goli w tym spotkaniu odpowiedzialni mieli być przede wszystkim Karol Świderski i Kacper Urbański . Szymon Marciniak na aucie, wypada z gry w środku rundy. Podano dokładny powód Poniekąd ten plan selekcjonera się spełnił, bowiem to Urbański odegrał absolutnie najpiękniejszą rolę przy golu na 1:0 dla reprezentacji Polski, ale po kolei. Najpierw piłkę znakomicie odebrał Jan Bednarek, a potem dopiero pomocnik włoskiej Bolonii błyskotliwie zagrał między liniami do Piotra Zielińskiego. Pomocnik, który tego wieczoru pełnił funkcję kapitana, przyjął futbolówkę i uderzył na bramkę Livakovicia. Piłka odbiła się jeszcze od nogi przeciwnika i na tyle mocno wybiła się do góry, że wpadła do siatki , a Biało-Czerwoni wyszli na prowadzenie. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.