Home/sports/Estonski N'Gapeth przebicie dyszlem i punkt libero. Festiwal dziwnych akcji w meczu PlusLigi WIDEO

ZAKSA Kedzierzyn-Kozle pokonaa Cuprum Stilon Gorzow 31 w meczu PlusLigi. W trzecim secie tego spotkania siatkarze z Gorzowa Wielkopolskiego wygrali trzy akcje w dosc niecodziennych okolicznosciach. Jak do tego doszo Zobacz w materiale wideo.

October 15, 2024 | sports

Dobrą zmianę w ekipie Cuprum Stilonu dał Robert Taht i to on był bohaterem dwóch z trzech wspomnianych akcji. Estoński przyjmujący najpierw efektownie zaatakował w stylu Earvina N’Gapetha (8:9), a kilka chwil później zdobył punkt, przebijając piłkę dyszlem. Zobacz także: "9" zobowiązuje! Magdalena Stysiak zagrała jak... Robert Lewandowski (WIDEO) W końcówce seta oglądaliśmy kolejne zaskakujące zakończenie wymiany. Libero Maksymilian Granieczny tak przebił piłkę, że trafiła ona idealnie w końcową linię, zaskakując rywali (18:23). Festiwal dziwnych siatkarskich akcji w meczu PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Stilon Gorzów w materiale wideo: Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo... Zobacz także Za trzy punkty! Siatkarze ZAKSY ograli rewelację początku sezonu

SOURCE : polsatsport