Home/sports/Gol zycia Chorwata i cyrk w obronie

Gol zycia Chorwata i cyrk w obronie

Zaczeo sie pieknie a pozniej rywale strzelili trzy gole w siedem minut i mecz Polski z Chorwacja zmieni sie o 180 stopni. Fenomenalne trafienie Borny Sosy sprawio ze Polacy zostali sparalizowani.

October 15, 2024 | sports

Zaczęło się pięknie, a później rywale strzelili trzy gole w siedem minut i mecz Polski z Chorwacją zmienił się o 180 stopni. Fenomenalne trafienie Borny Sosy sprawiło, że Polacy zostali sparaliżowani. W tym artykule dowiesz się o: Mecz Polska - Chorwacja w Lidze Narodów rozpoczął się fantastycznie dla drużyny prowadzonej przez Michała Probierza. Zaczęliśmy odważnie, udało się zepchnąć rywala do głębokiej defensywy i wyjść na prowadzenie już w 5. minucie po bramce Piotra Zielińskiego ( ----> ZOBACZ ). To było naprawdę dobre kilkanaście minut w wykonaniu polskiej drużyny. A później? Wszystko się posypało. Najpierw fenomenalnego gola zza pola karnego strzelił Borna Sosa. Trudno winić kogokolwiek. Strzał - marzenie. Marcin Bułka nie miał żadnych szans. Ale później? Kompromitacja w defensywie. Błąd za błędem. W siedem minut Chorwaci zdobyli trzy bramki, raz po raz ośmieszając polską obronę. Petar Sucić, a po chwili Martin Baturina byli bezwzględni. Zobacz pięknego gola na 1:1 Tak padły druga i trzecia bramka dla Chorwacji : ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Messi i spółka świętowali. Mieli ku temu ważny powód Oglądaj mecze reprezentacji Polski w Pilocie WP (link sponsorowany) Wielkie starcie Polaków z Chorwacją - nie możesz tego przegapić! Oglądaj na żywo 15.10 o godz. 20:45 w TVP1 w Pilocie WP (link sponsorowany).

SOURCE : sportowefakty