Home/sports/Kontrowersje w meczu z Portugalia. Samoboj a potem sedzia siegna po kartke

Kontrowersje w meczu z Portugalia. Samoboj a potem sedzia siegna po kartke

Piotr Zielinski da reprezentacji Polski nadzieje gdy na kwadrans przed koncem trafi do siatki Diogo Costy i zapa kontakt do Portugalczykow. Niestety przyjezdni z Powyspu Iberyjskiego nie potrzebowali wiele czasu by po raz kolejny stworzyc zagrozenie w efekcie czego do wasnej bramki trafi Jan Bednarek. Powtorki pokazay ze we wczesniejszym etapie akcji faulowany mog byc jeden z reprezentantow Polski. Arbiter uzna jednak gola rywali na 31.

October 12, 2024 | sports

Piotr Zieliński dał reprezentacji Polski nadzieję, gdy na kwadrans przed końcem trafił do siatki Diogo Costy i złapał kontakt do Portugalczyków. Niestety, przyjezdni z Półwyspu Iberyjskiego nie potrzebowali wiele czasu, by po raz kolejny stworzyć zagrożenie, w efekcie czego do własnej bramki trafił Jan Bednarek. Powtórki pokazały, że we wcześniejszym etapie akcji faulowany mógł być jeden z reprezentantów Polski. Arbiter uznał jednak gola rywali na 3:1. Jan Bednarek w pechowy sposób interweniował w końcówce meczu Polski z Portugalią, ustalając wynik na 1:3. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Reprezentacja Portugalii w pierwszej połowie zupełnie zdominowała Polaków. Do siatki trafili Bernardo Silva oraz Cristiano Ronaldo, ale bramek mogło być zdecydowanie więcej. Na skrzydle raz za razem szalał Rafael Leao, a sam wspomniany CR7 zdołał jeszcze raz obić bramkę Łukasza Skorupskiego. Po przerwie przyjezdni zdjęli nogę z gazu, co do pewnego stopnia wykorzystali biało-czerwoni. Przy sporej dozie szczęścia, ale Piotrowi Zielińskiemu udało się złapać kontakt w 78. minucie . Szczęście nie potrwało jednak długo. W 88. minucie Nuno Mendes posłał ciętą, płaską wrzutkę w pole karne, a tę niefortunnie przeciął Jan Bednarek. Po interwencji środkowego obrońcy piłka trafiła do siatki Skorupskiego. Bramka padła jednak w kontrowersyjnych okolicznościach. Więcej informacji wkrótce. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.