Home/sports/Koniec spekulacji. Oto najnowsze informacje ws. kontuzji Lewandowskiego

Koniec spekulacji. Oto najnowsze informacje ws. kontuzji Lewandowskiego

We wtorkowy wieczor caa Polska na czele z komentujacym mecz przeciwko Chorwacji Marcinem Zewakowem wstrzymaa oddech. Wszystko przez brutalny faul na Robercie Lewandowskim ktory po interwencji bramkarza rywali zwija sie z bolu. Teraz kapitan naszej kadry wroci juz do Barcelony gdzie trenowa po przerwie reprezentacyjnej. Hiszpanie przekazali w jakim stanie zdrowia znajduje sie 36-letni napastnik. Zobaczymy go w najblizszym spotkaniu

By Michał Chmielewski | October 17, 2024 | sports

zremisowała z Chorwacją 3:3 po szalonym . W drugiej połowie na boisku pojawił się Robert Lewandowski. W jednej z akcji kapitan zespołu Michała Probierza ruszył do , jednak na jego drodze stanął Dominik Livaković. Bramkarz rywali wybił futbolówkę, po czym ostro przejechał korkami po nodze Lewandowskiego. Ten od razu upadł na murawę, wydając z siebie przeraźliwy krzyk. Co ze zdrowiem Lewandowskiego? Wszystko jasne. Hiszpanie informują Na pierwszy rzut oka wydawała się, że Barcelony doznał poważnej kontuzji. Na szczęście badania nie wykazały żadnego groźnego urazu. "Według naszych informacji Lewandowski jest już po pierwszych badaniach medycznych. Nie wykazały one żadnego urazu" - pisał niedawno Kacper Sosnowski ze Sport.pl. Teraz Robert Lewandowski wrócił już do Barcelony, aby wziąć udział w treningu po przerwie na mecze międzypaństwowe. Drużyna Hansiego Flicka przygotowuje się do niedzielnego starcia z Sevillą. Hiszpańskie media od razu monitorowały stan zdrowia Polaka, mając na uwadze wydarzenia ze spotkania przeciwko Chorwacji. Najświeższe informacje ws. dyspozycji Lewandowskiego przekazał RAC1. Tamtejsi dziennikarze podali krótką, konkretną wiadomość. "Lamine Yamal i Lewandowski zakończyli treningi z grupą i są gotowi do gry przeciwko Sevilli" - czytamy. Informacje potwierdziła sama i polski napastnik, wstawiając nagrania i zdjęcia w mediach społecznościowych. W takiej sytuacji decyzja o występie 36-latka od pierwszej minuty należy do Hansiego Flicka. "Z tego powodu nie jest zaskakujące, że Hansi Flick może rozważyć zmiany w ataku w niedzielę przeciwko Sevilli" - pisano. Być może trener chce dać odpocząć swoim gwiazdom, które są tuż po wymagających i obciążających meczach w narodowych kadrach. Zwłaszcza dlatego, że niebawem Barcelonę czeka mecz Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów oraz El Clasico. Na ten moment wicemistrzowie Hiszpanii z 24. punktami na koncie są liderami La Liga po dziewięciu kolejkach.

SOURCE : sport_pl