Home/sports/Blamaz Bugarow w Lidze Narodow

Blamaz Bugarow w Lidze Narodow

Kilku zawodnikow z polskich klubow wystapio we wtorkowych meczach Ligi Narodow ale raczej zaden z nich nie bedzie zadowolony. Bugaria z Simeonem Petrowem w skadzie przegraa z Irlandia Ponocna az 05.

October 15, 2024 | sports

Kilku zawodników z polskich klubów wystąpiło we wtorkowych meczach Ligi Narodów, ale raczej żaden z nich nie będzie zadowolony. Bułgaria z Simeonem Petrowem w składzie przegrała z Irlandią Północną aż 0:5. W tym artykule dowiesz się o: Simeon Petrow nie ma łatwych chwil w Śląsku Wrocław (ostatnie miejsce w PKO Ekstraklasie), w dodatku wróci do klubu po sromotnym laniu od Irlandii Północnej. Bułgaria przegrała w Belfaście aż 0:5, a 24-letni obrońca rozegrał całe spotkanie. Bohaterem meczu został Isaac Price, autor hat-tricka. W innym spotkaniu tej grupy Białoruś zremisowała 1:1 z Luksemburgiem. Napastnik Korony Kielce Jiegwienij Szykawka znalazł się w wyjściowym składzie i grał do 89. minuty, ale nie strzelił gola. W Kownie Litwa rywalizowała z Rumunią. Mimo iż gospodarze już w 7. minucie wyszli na prowadzenie, to później strzelali wyłącznie uczestniczy ostatnich mistrzostw Europy. Wyrównał Razvan Marin z rzutu karnego, a trzy punkty Rumunom zapewnił w drugiej połowie Denis Dragus. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Przyszedł na konferencję z pupilem. Miał ważny powód W drużynie Litwy zagrali Titas Milasius z Pogoni Siedlce i Artemijus Tutyskinas (ŁKS Łódź). W drugim meczu tej grupy Kosowo rozbiło u siebie Cypr 3:0. Wyniki : Szwajcaria - Dania 2:2 (2:1) 1:0 Remo Freuler 26' 1:1 Gustav Isaksen 27' 2:1 Zeki Amdouni (k.) 45+1' 2:2 Christian Eriksen 69' Kosowo - Cypr 3:0 (1:0) 1:0 Amir Rrahmani 30' 2:0 Ermal Krasniqi 52' 3:0 Emir Sahiti 70' Litwa - Rumunia 1:2 (1:1) 1:0 Armandas Kucys 7' 1:1 Razvan Marin (k.) 18' 1:2 Denis Dragus 65' Białoruś - Luksemburg 1:1 (0:0) 1:0 Siergiej Politiewicz 54' 1:1 Gerson Rodrigues (k.) 78' Irlandia Północna - Bułgaria 5:0 (3:0) 1:0 Isaac Price 15' 2:0 Isaac Price 29' 3:0 Dimityr Mitow (s.) 32' 4:0 Isaac Price 81' 5:0 Josh Magennis 89'

SOURCE : sportowefakty