Home/sports/Tak wyglada tabela PKO Ekstraklasy

Tak wyglada tabela PKO Ekstraklasy

Najwiekszym wygranym piatku w PKO Ekstraklasie by GKS Katowice ktory dzieki zwyciestwu 31 z Pogonia Szczecin znalaz sie w gornej poowie tabeli. Portowcy a takze Widzew odz zgubili punkty.

September 28, 2024 | sports

Największym wygranym piątku w PKO Ekstraklasie był GKS Katowice, który dzięki zwycięstwu 3:1 z Pogonią Szczecin znalazł się w górnej połowie tabeli. Portowcy, a także Widzew Łódź zgubili punkty. W tym artykule dowiesz się o: GKS Katowice osiąga coraz lepsze wyniki również przy Bukowej. Podopieczni Rafała Góraka zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż Pogoń Szczecin w wygranym 3:1 meczu. Dzięki kompletowi punktów GKS przeskoczył na dziewiąte miejsce w PKO Ekstraklasie , czyli zamyka górną połowę tabeli. 12 punktów katowiczan to o cztery więcej niż posiada na razie otwierające strefę spadkową KGHM Zagłębie Lubin . Pogoń zawiodła. Na koncie zespołu pozostaje 16 punktów, z których 15 zdobył na własnym stadionie. Drużyna Roberta Kolendowicza kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach i jeszcze nie zdobyła kompletu punktów w żadnym meczu poza Szczecinem. Przez to nie wygląda na razie na poważnego kandydata do awansu do europejskich pucharów. Także w piątek Lechia Gdańsk zremisowała 1:1 z Widzewem Łódź . Beniaminek z Trójmiasta prowadził, ale dał się dogonić w 74. minucie. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gola zapamięta do końca życia. Co tam się stało?! Lechia jest na 13. miejscu w tabeli, a w jej bilansie są dwa zwycięstwa, trzy remisy i pięć porażek. Gdańszczanie zapunktowali po raz trzeci na własnym stadionie. Z kolei Widzew nie wykorzystał okazji do wyprzedzenia Pogoni, tylko zbliżył się do niej o punkt i jest szósta w PKO Ekstraklasie. Tabela PKO Ekstraklasy :

SOURCE : sportowefakty