Home/sports/Ta "bomba" kompletnie zaskoczya rywali. Trener Dalic wprost o Lewandowskim. Krociutko

Komunikat "aczy nas pika" przedstawiajacy wyjsciowy skad reprezentacji Polski na wtorkowy mecz Ligi Narodow z Chorwacja bez Roberta Lewandowskiego by jak "bomba" ktora eksplodowaa tuz przed meczem. Absencja snajpera FC Barcelona dosc paradoksalnie utrudnia nieco prace trenerowi rywali - Zlatko Daliciowi. Ten bowiem przygotowywa swoich obroncow do starcia z "Lewym". Sam szkoleniowiec odnios sie do tej sprawy podczas pomeczowej konferencji prasowej na Stadionie Narodowym.

October 16, 2024 | sports

Komunikat "Łączy nas piłka" przedstawiający wyjściowy skład reprezentacji Polski na wtorkowy mecz Ligi Narodów z Chorwacją bez Roberta Lewandowskiego był jak "bomba", która eksplodowała tuż przed meczem. Absencja snajpera FC Barcelona dość paradoksalnie utrudniła nieco pracę trenerowi rywali - Zlatko Daliciowi. Ten bowiem przygotowywał swoich obrońców do starcia z "Lewym". Sam szkoleniowiec odniósł się do tej sprawy podczas pomeczowej konferencji prasowej na Stadionie Narodowym. Robert Lewandowski mecz z Chorwacją rozpoczął na ławce rezerwowych, ale wkroczył do gry w 62. minucie, zmieniając Karola Świderskiego . I choć nie strzelił gola, potrzebował zaledwie sześć minut, by zanotować asystę przy trafieniu Sebastiana Szymańskiego na 3:3. Szalony mecz na Narodowym. Sześć goli i niezwykła pogoń reprezentacji Polski Po spotkaniu trener naszych rywali Zlatko Dalić został zapytany o to, czy brak Roberta Lewandowskiego w wyjściowym składzie bardzo go zaskoczył. Lewandowski nie grał od początku, ale to był wybór selekcjonera Polaków. My szykowaliśmy się na Polskę z Robertem w wyjściowym składzie. Ale gdy wszedł w drugiej połowie, pokazał swoją grę. My natomiast mieliśmy swoją taktykę i tyle. Nie chciałbym wchodzić w szczegóły ~ odpowiedział Skomentował przy tym przebieg samego spotkania. - Skończyło się 3:3. Źle rozpoczęliśmy mecz, bo szybko straciliśmy bramkę. Ale potem zdobyliśmy trzy. Gdyby nie gol Polaków na 2:3, mecz skończyłby się dla nas dużo lepiej. Walczyliśmy do końca. Powinniśmy lepiej spisać się pod koniec pierwszej połowy. Wówczas wygralibyśmy mecz. Ale dziękujemy Polakom za to spotkanie - stwierdził. I dodał: - Jak mówiłem przed meczem, jeden punkt by nam wystarczył. Ale przyjechaliśmy po zwycięstwo. Sytuacja jednak się rozwijała. I po trudnym początku musimy się cieszyć z tego punktu. Ronaldo i spółka wreszcie zatrzymani. Szkoci wciąż groźni dla "Biało-Czerwonych" Za miesiąc "Biało-Czerwoni" zakończą zmagania w grupie Ligi Narodów, mierząc się na wyjeździe z Portugalią i ze Szkocją w Warszawie. Obecnie nasza kadra - z czterema punktami na koncie - zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Druga Chorwacja zgromadziła siedem "oczek". Na fotelu lidera rozsiadli się Portugalczycy z dziesięcioma punktami, a z jednym stawkę zamykają Szkoci. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.