Home/sports/Szok w Pucharze Polski Trzecioligowiec wyeliminowa wicelidera Ekstraklasy

Szok w Pucharze Polski Trzecioligowiec wyeliminowa wicelidera Ekstraklasy

Cracovia poza Pucharem Polski Aktualny wicelider PKO BP Ekstraklasy odpad z krajowego pucharu po porazce z Sandecja Nowy Sacz ekipa wystepujaca na co dzien w trzeciej lidze.

September 24, 2024 | sports

Sandecja niespodziewanie wyszła na prowadzenie w 56. minucie, ale Cracovia odpowiedziała dwoma golami w końcówce - najpierw do remisu doprowadził Virgil Ghita, a następnie bramkę na 2:1 zdobył Ajdin Hasic. W doliczonym czasie gry swoje trafienie zanotował Piotr Kowalik i doprowadził tym samym do dogrywki. ZOBACZ TAKŻE: Hiszpanie już wiedzą. To on zdobędzie Złotą Piłkę W dogrywce padł jeden gol. Bramkę na 3:2 dla Sandecji zdobył Jakub Wilczyński i ekipa z Nowego Sącza sensacyjnie wyeliminowała Cracovię z Pucharu Polski. #SANCRA | Koniec dogrywki ⚪⚫ PRZECHODZIMY DALEJ!!!! #PucharTysiacaDruzyn pic.twitter.com/46VTWLfAMG Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 3:2 (2:2, 0:0) Bramki: Jakub Wilczyński 56, 117, Piotr Kowalik 90 - Virgil Ghița 81, Ajdin Hasic 85 Żółte kartki: Tomasz Kołbon, Rafał Wolsztyński, Przemysław Skałecki, Wiktor Kłos, Jakub Wilczyński, Martin Polacek - Filip Rózga, Otar Kakabadze, Mikkel Maigaard, Patryk Sokołowski. Sędzia: Patryk Świerczek (Brzesko). Mecz bez udziału publiczności.

SOURCE : polsatsport