Home/sports/Szczeka opada Messi wszed z awki i zrobi to w 11 minut Brak sow

Szczeka opada Messi wszed z awki i zrobi to w 11 minut Brak sow

Lionel Messi jest w tym sezonie w nieziemskiej formie. W nocy z soboty na niedziele jego Inter Miami meczy sie z New England Revolution. Do przerwy byo 22. W 57. minucie na boisku pojawi sie byy pikarz Barcelony i zaczea sie magia. Inter od razu wyszed na prowadzenie. Messi zaznaczy swoja obecnosc na murawie pod koniec meczu. I to w jakim stylu Argentynczyk strzeli hat-tricka w 11 minut.

By Bartosz Naus | October 20, 2024 | sports

Messiego z powodu kontuzji oraz gry dla reprezentacji Argentyny ominęła blisko połowa meczów MLS w tym sezonie. Argentyńczyk przed meczem z New England Revolution rozegrał 18 na 34 możliwych spotkań. To mu nie przeszkodziło w wykręceniu niesamowitych liczb. Strzelił w nich 17 goli i zanotował 10 asyst. Inter Miami miał problemy. Wtedy na boisko wszedł Messi W nocy z soboty na niedzielę Inter Miami wyszedł na mecz z New England Revolution bez swojej największej gwiazdy w składzie. Zaczęło się bardzo źle. Już w 2. minucie gola dla New England Revolution strzelił Luca Langoni. Pół godziny później było już 0:2. Sytuację w końcówce pierwszej połowy uratował Luis Suarez. Urugwajczyk strzelił dwa gole w dwie minuty i doprowadził do remisu. Dla Interu to wciąż nie był satysfakcjonujący wynik. W końcu na boisko wszedł Lionel Messi. W 57. minucie zastąpił on Juliana Gressela. Niemal od razu bramkę na 3:2 strzelił Benjamin Cremaschi. Messi zaczął się bawić dopiero 20 minut później. W 78. minucie zagrał dwójkową akcję z Luisem Suarezem, którą zakończył strzałem z dystansu. I było 4:2. Trzy minuty później Argentyńczyk strzelił drugiego gola. Skutecznie urwał się obrońcom, a następnie pokonał bramkarza, kierując piłkę do siatki pomiędzy jego nogami. W 89. minucie Messi ustalił wynik meczu. Po świetnej akcji Interu Miami i podaniu Luisa Suareza musiał jedynie trafić w światło bramki z odległości kilku metrów. Takich okazji były piłkarz Barcelony raczej nie marnuje. Inter Miami został najlepszą drużyną sezonu zasadniczego MLS. Czy drużyna Messiego wygra również playoffy? To okaże się niedługo. Inter Miami nie zna jeszcze swojego pierwszego rywala. Zostanie nim zwycięzca spotkania CF Montreal - Atlanta United FC.