Home/sports/Siedem goli w meczu Ligi Europy. Nowy klub na czele tabeli

Siedem goli w meczu Ligi Europy. Nowy klub na czele tabeli

Na pierwszym miejscu w Lidze Europy znalaz sie przynajmniej do czwartku Galatasaray Stambu. To efekt zwyciestwa 43 z Elfsborg IF. Po kolejny komplet punktow siegna w srode rowniez FK BodoGlimt.

October 23, 2024 | sports

Na pierwszym miejscu w Lidze Europy znalazł się przynajmniej do czwartku Galatasaray Stambuł. To efekt zwycięstwa 4:3 z Elfsborg IF. Po kolejny komplet punktów sięgnął w środę również FK Bodo/Glimt. W tym artykule dowiesz się o: Po przerwie reprezentacyjnej powróciła Ligi Europy . W środę zostały rozegrane dwa mecze w Stambule i w Bradze. Do Turcji polecieli piłkarze IF Elfsborg , którzy w poprzedniej kolejce zwyciężyli z AS Romą i mieli ochotę na sprawienie niespodzianki również w pojedynku z Galatasarayem . Drużyna Okana Buruka miała cztery punkty i mogła chociaż na jeden dzień znaleźć się na pierwszym miejscu w tabeli. W Stambule padło siedem goli, a Galatasaray zwyciężył 4:3. Po pierwszej połowie prowadził 3:0, co zapowiadało spokojną wygraną. Jednego z goli strzelił gościom Mauro Icardi . Zespół ze Szwecji nie złożył broni i dwukrotnie łapał kontakt z Galatasarayem, ale wyrównać ostatecznie nie potrafił. SC Braga zagrała na własnym stadionie. Do Portugalii polecieli piłkarze FK Bodo/Glimt , czyli niedobrzy znajomi Jagiellonii Białystok z tegorocznych eliminacji Ligi Mistrzów . We wcześniejszych dwóch kolejkach norweski zespół był niepokonany i zdobył cztery punkty. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gola zapamięta do końca życia. Co tam się stało?! I także w środę FK Bodo/Glimt zwyciężył, a wszystkie gole w wygranym 2:1 meczu padły w drugiej połowie. Na pierwsze trafienie Braga odpowiedziała, ale skoro druga bramka była w doliczonym czasie, to na ripostę zabrakło czasu. Bohaterem w dodatkowych minutach był Villads Nielsen. 3. kolejka Ligi Europy : Galatasaray SK - IF Elfsborg 4:3 (3:0) 1:0 - Mauro Icardi 28' 2:0 - Isak Pettersson (sam.) 39' 3:0 - Baris Alper Yilmaz 44' 3:1 - Niklas Hult 53' 3:2 - Michael Baidoo (sam.) 65' 4:2 - Yunus Akgun 83' 4:3 - Johan Larsson 90' SC Braga - FK Bodo/Glimt 1:2 (0:0) 0:1 - Hakon Evjen 53' 1:1 - Sikou Niakate 64' 1:2 - Villads Nielsen 90' Tabela Ligi Europy :

SOURCE : sportowefakty