Home/sports/Sensacja Frech od 06 do wygranej

Sensacja Frech od 06 do wygranej

Magdalena Frech rozegraa drugi pojedynek w ramach zawodow WTA 1000 w Pekinie. Polka podniosa sie po dotkliwej porazce w pierwszym secie i zwyciezya Diane Sznaider 06 63 64.

September 29, 2024 | sports

Magdalena Fręch rozegrała drugi pojedynek w ramach zawodów WTA 1000 w Pekinie. Polka podniosła się po dotkliwej porażce w pierwszym secie i zwyciężyła Dianę Sznaider 0:6, 6:3, 6:4. W tym artykule dowiesz się o: Po bardzo trudnej inauguracji z Amerykanką Alycią Parks na drodze Magdaleny Fręch (WTA 31) stanęła Diana Sznaider (WTA 16). Rosjanka wykonała w tym roku ogromny postęp. Do tego w sierpniu 2024 roku pokonała Polkę po trzysetowym boju w turnieju WTA 1000 w Toronto. To ona była faworytką pojedynku III rundy w ramach China Open 2024. Ale Fręch zrewanżowała się Rosjance za porażkę w Kanadzie. Odwróciła losy meczu i pokonała Sznaider 0:6, 6:3, 6:4. Zwycięska Fręch awansowała do 1/8 finału zawodów WTA 1000 w Pekinie. Jej kolejną przeciwniczką będzie Chinka Shuai Zhang lub Belgijka Greet Minnen . China Open , Pekin (Chiny) WTA 1000, kort twardy, pula nagród 8,955 mln dolarów niedziela, 29 września III runda gry pojedynczej : Magdalena Fręch (Polska, 23) - Diana Sznaider (12) 0:6, 6:3, 6:4 Program i wyniki turnieju kobiet ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Szalony taniec mistrzyni olimpijskiej z Tokio! Fani są zachwyceni Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)

SOURCE : sportowefakty