Home/sports/Oto co zrobili Polacy po golu Ronaldo na Narodowym. "Najlepszy moment"

Oto co zrobili Polacy po golu Ronaldo na Narodowym. "Najlepszy moment"

Obroncom reprezentacji Polski nie udao sie zatrzymac Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w 37. minucie dobi odbity od supka strza Rafaela Leao i podwyzszy prowadzenie zespou Roberto Martineza na 20. Wykona przy okazji swoja synna celebracje wykrzykujac firmowe "siuuuuu" wraz z portugalskimi fanami. Jeden z ekspertow uzna to za najlepszy moment dopingu na PGE Narodowym.

By Bartosz Królikowski | October 12, 2024 | sports

Zatrzymanie było jednym z głównych zadań polskiej defensywy. Legendarny Portugalczyk trafiał w tegorocznej Lidze Narodów przeciwko Szkocji i . Niestety ta misja okazała się zupełnie nieudana już w pierwszej połowie. Doświadczony napastnik dobił odbity od słupka strzał Rafaela Leao w 37. minucie, przy porażającej bierności polskich obrońców. Po trafieniu ujrzeliśmy rzecz jasna jego słynną celebrację. Wyskok w górę i lądowanie z głośnym okrzykiem "siuuu!". Wraz z nim wykonało to wielu reprezentacji Portugalii, ale pewnie i trochę naszych też nie mogło sobie odmówić. Eksperci oglądający wykorzystali to, by wbić szpilkę fanom zgromadzonym na PGE Narodowym. "Najlepszy moment dopingu na Narodowym? Zbiorowe „siuuu" po golu Ronaldo" - napisał na portalu X dziennikarz Piotr Majchrzak. "Narodowy ogląda mecz w ciszy, ale docenił gola legendy futbolu gromkim "siuuu" przy cieszynce po golu na 0-2" - dorzucił użytkownik BuckarooBanzai. Do przerwy Polacy przegrywają 0:2. Do przerwy Polacy przegrywają 0:2, bo wcześniej gola strzelił także Bernardo Silva. Zasadniczo on również nie miał szczególnie trudnego zadania. Spokojne zgranie głową od Bruno Fernandesa, mnóstwo miejsca dla gracza Manchesteru City w naszym polu karnym i bez szans Łukasz Skorupski. Warto dodać jeszcze poprzeczkę po strzale Ronaldo i wybitną interwencję po uderzeniu Fernandesa. Możliwe, że okazja zrobienia "siuuuu" ze swoim idolem, była jedynym pozytywem dla polskich fanów na Narodowym w pierwszej połowie.