Home/sports/Koziorzebski z cenna wygrana w KSW

Koziorzebski z cenna wygrana w KSW

Kacper Koziorzebski 11-6 i Matus Juracek 11-4 dali emocjonujacy pojedynek w co-main evencie gali KSW 99 w Gliwicach. Po 15 minutach zacietej batalii decyzja sedziow punktowych bya niejednogosna.

October 19, 2024 | sports

Kacper Koziorzębski (11-6) i Matúš Juráček (11-4) dali emocjonujący pojedynek w co-main evencie gali KSW 99 w Gliwicach. Po 15 minutach zaciętej batalii decyzja sędziów punktowych była niejednogłośna. W tym artykule dowiesz się o: Od pierwszych sekund pojedynku w wadze półśredniej Polak i Czech postawili na mocne wymiany ciosów w stójce. Koziorzębski częściej wywierał jednak presję, a w drugiej rundzie zanotował dwa udane sprowadzenia. Po 15 minutach batalii o jej zwycięzcy zadecydowali sędziowie punktowi. Ostatecznie Kacper Koziorzębski pokonał Matúša Juráčka przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28). Koziorzębski odniósł piąte zwycięstwo w KSW. Reprezentant Bonzai MMA rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2015. Do tej pory stoczył siedemnaście walk, z których jedenaście wygrał. Matúš Juráček doznał pierwszej porażki w polskiej organizacji. W debiucie dla KSW, w lutym tego roku, zmierzył się z Henrym Fadipe i rozbił go w pierwszej rundzie pojedynku.

SOURCE : sportowefakty