Home/sports/Od 1316 do 2516. Niesamowita seria zespou Tauron Ligi

Od 1316 do 2516. Niesamowita seria zespou Tauron Ligi

UNI Opole wygrao z ITA TOOLS Stala Mielec 30 w meczu piatej kolejki Tauron Ligi. Sam wynik nie stanowi az takiej niespodzianki jak niesamowita seria punktowa zanotowana przez gospodynie. W trzecim secie przegryway 1316 po czym.. zdobyy 12 punktow z rzedu i wygray 2516.

October 24, 2024 | sports

Opolanki wygrały pierwszego seta po zaciętej walce na przewagi (26:24), ale w drugiej pokazały swoją wyższość nad przeciwniczkami z Mielca. Zupełnie dominując rywalki, zwyciężyły 25:13. ZOBACZ TAKŻE: Siatkarska reprezentacja ma nowego szkoleniowca! "Najlepszy trener wszech czasów" Ten rezultat nie pogrążył zespołu gości. Mielczanki wzięły się do pracy i w trzeciej partii nawet prowadziły (13:16). Szczęście nie trwało jednak długo. Kiedy przy stanie 14:16 Guewe Diouf udała się w pole serwisowe, chyba nikt nie spodziewał się, że spędzi w niej aż tyle czasu. Opolanki zdobyły aż 11 punktów przy zagrywce swojej przyjmującej i - zaskakując nawet same siebie - zakończyły to spotkanie. Podczas tej niesamowitej serii Diouf dwukrotnie zdobyła punkt bezpośrednio zagrywką. W sumie w tym meczu zdobyła łącznie 18 punktów i była najlepszą zawodniczką swojej drużyny. Wybrano ją MVP. To niezwykłe zwycięstwo dało "Akademiczkom" cenne trzy punkty do ligowej tabeli. Z dorobkiem dziewięciu punktów plasują się tuż za podium tabeli Tauron Ligi. Mielczanki z kolei z trzema "oczkami" zajmują dziewiątą pozycję. Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo...

SOURCE : polsatsport