Home/sports/Magiera ma dosc Pikarze odesani do rezerw. Radykalna decyzja

Magiera ma dosc Pikarze odesani do rezerw. Radykalna decyzja

Jacek Magiera trener fatalnie spisujacego sie w tym sezonie Slaska Wrocaw tuz przed meczem ligowym z GKS-em Katowice podja radykalna decyzje. Dwoch pikarzy zostao odesanych do druzyny rezerw.

By Paweł Matys | October 16, 2024 | sports

Nie tak wyobrażali sobie początek sezonu piłkarze Śląska Wrocław. W dziewięciu spotkaniach w PKO BP Ekstraklasie zdobyli zaledwie cztery punkty, nie odnieśli jeszcze żadnego zwycięstwa i są na ostatnim miejscu w tabeli (mają jednak do rozegrania dwa zaległe spotkania). W dodatku odpadli w półfinale kwalifikacji rozgrywek Ligi Konferencji UEFA. Jacek Magiera zdecydował. Radykalne kroki Tuż przed przerwą reprezentacyjną wydawało się, że Śląsk Wrocław wreszcie wygra w . Po znakomitym początku po zaledwie ośmiu minutach prowadził przed własną publicznością z Cracovią 2:0. Jego mogła się naprawdę podobać. Ostatecznie jednak gospodarze stracili cztery gole i przegrali 2:4 (2:1). Teraz wrocławianie szykują się do kolejnego spotkania w PKO BP Ekstraklasie - na wyjeździe z bardzo dobrze spisującym się beniaminkiem (ósme miejsce w tabeli i 15 punktów w 11 meczach) - GKS-em Katowice. Przygotowania nie są spokojne. Trener Jacek Magiera, . Odstawił dwóch piłkarzy do ekipy rezerw. "Jak udało nam się ustalić, dwóch zawodników Śląska rozpocznie treningi z rezerwami, podczas gdy do dynamiki pierwszego zespołu włączony zostanie duet wyróżniających się podopiecznych Michała Hetela. W spotkaniu z GKS-em najprawdopodobniej zabraknie Jakuba Jezierskiego i Juniora Eyamby, Jakub Jezierski w tym sezonie zagrał w ośmiu spotkaniach. Nie miał gola ani asysty. Ostatni raz zagrał 78 minut w przegranym, wyjazdowym meczu z 1:2. W kadrze na starcie z Cracovią już go nie było. Natomiast Eyamba w tym sezonie zagrał w ekstraklasie tylko trzy razy. Szansę w pierwszej drużynie dostaną 19-letni środkowy pomocnik Aleksander Wołczek i rok od niego starszy pomocnik Jehor Szarabura. GKS Katowice - Śląsk Wrocław rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.15.

SOURCE : sport_pl