Home/sports/LM lider zatrzymany. Swietna okazja dla gigantow

LM lider zatrzymany. Swietna okazja dla gigantow

W 6. kolejce Ligi Mistrzow Sporting CP przegra z Dinamem Bukareszt 2933 przez co najpewniej przestanie byc liderem. W drugiej z grup trzecie domowe zwyciestwo z rzedu odnioso HBC Nantes w starciu z HC Zagrzeb 3229.

October 24, 2024 | sports

W 6. kolejce Ligi Mistrzów Sporting CP przegrał z Dinamem Bukareszt (29:33), przez co najpewniej przestanie być liderem. W drugiej z grup trzecie domowe zwycięstwo z rzędu odniosło HBC Nantes w starciu z HC Zagrzeb (32:29). W tym artykule dowiesz się o: W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, a konkretnie w grupie A trwa rywalizacja o tytuł rewelacji sezonu. W końcu mało kto spodziewałby się, że przed 6. kolejką liderem będzie portugalski Sporting CP. Zespół ten o kolejne punkty walczył w środę (23 października) w Rumunii, gdzie zmierzył się z miejscowym Dinamem Bukareszt. Wspomniana drużyna również zaskakuje, ponieważ nie odstaje od czołówki. Gospodarze pokazali jednak, że w tym sezonie najpewniej tak samo, jak Sporting powalczą w fazie pucharowej. Mimo że po pierwszej połowie tego meczu goście prowadzili 15:13, to ostatecznie miejscowi zwyciężyli 33:29. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie "Trening mięśni brzucha... i twarzy". Dziennikarka Polsatu znów pokazała moc Wynik ten to znakomita wiadomość dla dwóch gigantów - Veszprem HC i Paris Saint-Germain HB . Jeżeli w czwartek zespoły te wygrają swoje mecze, to wyprzedzą Sporting w tabeli i z dorobkiem 10 punktów będą zajmować czołowe lokaty. Z kolei w środę rozegrane zostało również jedno spotkanie grupy B, w którym francuskie HBC Nantes gościło chorwacki HC Zagrzeb. W tym meczu gospodarze byli zdecydowanymi faworytami, zwłaszcza że u siebie jeszcze nie przegrali. Zgodnie z przewidywaniami trzecie zwycięstwo domowe z rzędu stało się faktem. Mimo że po pierwszej połowie miał miejsce remis 15:15, to po zmianie stron więcej trafień zanotowali miejscowi i triumfowali 32:29. Liga Mistrzów , 6. kolejka: Grupa A: Dinamo Bukareszt - Sporting CP 33:29 (13:15) Grupa B: HBC Nantes - HC Zagrzeb 32:29 (15:15)

SOURCE : sportowefakty