Home/sports/Lewandowski musi uciekac. Hiszpanie wskazuja przykry incydent. Fatalne 9 sekund

Lewandowski musi uciekac. Hiszpanie wskazuja przykry incydent. Fatalne 9 sekund

Robert Lewandowski zaliczy swietny start w nowym sezonie La Liga ale nie jest juz samodzielnym liderem klasyfikacji strzelcow. W sobotni wieczor dorobkiem bramkowym zrowna sie z nim Kylian Mbappe. Obaj snajperzy maja w tej chwili na koncie po cztery trafienia. Kapitan reprezentacji Polski utracona pozycje bedzie mog odzyskac juz w niedzielnej potyczce z Villarreal CF.

September 22, 2024 | sports

Robert Lewandowski zaliczył świetny start w nowym sezonie La Liga, ale nie jest już samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców. W sobotni wieczór dorobkiem bramkowym zrównał się z nim Kylian Mbappe. Obaj snajperzy mają w tej chwili na koncie po cztery trafienia. Kapitan reprezentacji Polski utraconą pozycję będzie mógł odzyskać już w niedzielnej potyczce z Villarreal CF. Była ostatni minuta sobotniego meczu Real Madryt - Espanyol Barcelona, kiedy do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Kylian Mbappe . Uderzył nie do obrony, ustalając końcowy rezultat spotkania. "Królewscy" wygrali 4:1, a Francuz zasiadł wskoczył na pozycję współlidera klasyfikacji strzelców La Liga. Z czterema bramkami na koncie zestawienie otwiera wraz z Robertem Lewandowskim . Kibice "Dumy Katalonii" wskazują jednak na Polaka. To on potrzebował mniej czasu na zgromadzenie takiego dorobku i częściej trafiał do siatki z gry. "Lewy" w tym sezonie ma za sobą pięć ligowych występów. Na murawie przebywał dokładnie 412 minut. W tym czasie strzelił trzy gole z gry i wykorzystał rzut karny. W przypadku Mbappe wygląda to zupełnie odwrotnie - trzy bramki z "jedenastki" i tylko jedna z gry. W dodatku francuski snajper potrzebował do do tego sześciu meczów i 530 minut spędzonych na boisku. Lewandowski będzie miał szansę odzyskać samodzielną pozycję lidera strzelców już w niedzielny wieczór. Barcelona zmierzy się na wyjeździe z Villarreal CF. Początek konfrontacji o godz. 18:30. Relację live z tego spotkania znajdziesz TUTAJ . Niewiele brakowało, a kapitan reprezentacji Polski miałby na koncie pięć trafień. W ostatniej kolejce sierpnia pokonał również bramkarza Rayo Vallecano . Bramka nie została jednak uznana - analiza VAR wykazała, że dziewięć sekund wcześniej Jules Kounde faulował jednego z rywali. Ekipa Hansiego Flicka otwiera tabelę Primera Division. Jako jedyna drużyna legitymuje się kompletem punktów. Najbliższy występ ma stanowić rehabilitację za czwartkową porażkę 1:2 z AS Monaco w Lidze Mistrzów. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.