Home/sports/Lewandowski jednak pominiety. Nic nie wskora. Koledzy z szatni dopieli swego

Lewandowski jednak pominiety. Nic nie wskora. Koledzy z szatni dopieli swego

Robert Lewandowski otworzy snajperskie konto w biezacej edycji Ligi Mistrzow. W domowym meczu z Young Boys Berno zdoby dwa gole przyczyniajac sie do efektownego triumfu Barcelony 50. To nie wystarczyo jednak do miejsca w "11" drugiej kolejki gier zaprezentowanej przez popularny serwis WhoScored.com. Wyroznienia doczekali sie za to dwaj klubowi partnerzy Polaka - Raphinha i Inigo Martinez.

October 03, 2024 | sports

Robert Lewandowski otworzył snajperskie konto w bieżącej edycji Ligi Mistrzów. W domowym meczu z Young Boys Berno zdobył dwa gole, przyczyniając się do efektownego triumfu Barcelony 5:0. To nie wystarczyło jednak do miejsca w "11" drugiej kolejki gier, zaprezentowanej przez popularny serwis WhoScored.com. Wyróżnienia doczekali się za to dwaj klubowi partnerzy Polaka - Raphinha i Inigo Martinez. Inauguracja sezonu w Lidze Mistrzów okazała się dla Barcelony falstartem. Po serii zwycięstw w lidze krajowej Katalończycy przegrali w gościnie z AS Monaco 1:2. Był to tym samym nieudany rewanż za przegraną w Pucharze Gampera. Druga kolejka Champions League okazała się już dla "Blaugrany" znacznie bardziej udana. Przed własną publiką rozgromiła Young Boys Berno 5:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski . Lewandowski zdumiewa, FC Barcelona szybko reaguje. Klub wydał komunikat ws. Polaka Polak pokonał bramkarza rywali najpierw w 8. minucie, otwierając wynik spotkania. Trafił też jako pierwszy w drugiej połowie, sześć minut po wznowieniu gry. To jednak nie wystarczyło, by zasłużyć na miejsce jedenastce kolejki zaprezentowanej przez WhoScored.com. Wyróżnienia doczekali się natomiast dwaj inni gracze Barcelony - Inigo Martinez i Raphinha . W potyczce ze szwajcarską drużyną obaj asystowali przy golach "Lewego". I sami również zdobyli po bramce. W opublikowanej jedenastce zwraca uwagę nota 10, jaką otrzymał Karim Adeyemi z Borussii Dortmund . Niemiecka ekipa rozbiła w puch Celtic Glasgow 7:1, a 22-letni napastnik popisał się hat-trickiem. Kolejny mecz w Lidze Mistrzów czeka "Barcę" 23 października. Tego dnia zmierzy się na swoim terenie z Bayernem Monachium , poprzednim zespołem Lewandowskiego. Jego bezpośrednie starcie z Harrym Kane'em - aktualnie liderem klasyfikacji strzelców (4 gole) zapowiada się fascynująco. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.