Home/sports/Lech Poznan odpad z Pucharu Polski Szokujaca porazka z drugoligowcem

Lech Poznan odpad z Pucharu Polski Szokujaca porazka z drugoligowcem

Lech Poznan lider PKO BP Ekstraklasy niespodziewanie odpad z Pucharu Polski. Ekipa ze stolicy Wielkopolski przegraa z drugoligowa Resovia Rzeszow.

September 26, 2024 | sports

Gospodarze sensacyjnie wyszli na prowadzenie w 16. minucie. Mocnym uderzeniem zza pola karnego popisał się wówczas Maksymilian Hebel i otworzył rezultat. ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Szczęsny zostanie piłkarzem Barcelony! Choć w kolejnych minutach "Kolejorz" dążył do wyrównania, a zawodnicy Resovii w końcówce zobaczyli dwie czerwone kartki, piłkarze lidera PKO BP Ekstraklasy nie zdołali tego dnia pokonał doświadczonego Michała Gliwy. Resovia tym samym sprawiła sporą niespodziankę i wywalczyła awans do 1/16 finału Pucharu Polski. 🏁 Odpadamy z Pucharu Polski. __ 90'+8 #RESLPO 1:0 pic.twitter.com/SxWCJd8OD6 To nie jedyna sensacja, jeśli chodzi o ten etap krajowego pucharu. Z rozgrywkami pożegnały się już między innymi Cracovia, Lechia Gdańsk czy Raków Częstochowa. Resovia Rzeszów - Lech Poznań 1:0 (1:0) Bramka: Maksymilian Hebel 17 Żółte kartki: Radosław Adamski, Danian Pavlas, Michał Gliwa, Bartłomiej Wasiluk - Maksymilian Pingot, Filip Jagiełło, Alfonso Gamales De Pinho Sousa, Michał Gurgul. Czerwona kartka za drugą żółtą: Radosław Adamski (81), Danian Pavlas (90+5). Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa). Widzów 3 656.

SOURCE : polsatsport