Home/sports/Gole Roberta Lewandowskiego Kolejne bramki w barwach Barcelony WIDEO

Gole Roberta Lewandowskiego Kolejne bramki w barwach Barcelony WIDEO

Robert Lewandowski otworzy wynik meczu Barcelona - Sevilla. Napastnik Dumy Katalonii strzeli gola z rzutu karnego. Jeszcze w pierwszej poowie wpisa sie na liste strzelcow po raz drugi.

October 20, 2024 | sports

Do sytuacji doszło w 24. minucie pierwszej połowy. Sędzia podyktował rzut karny, a do jedenastki podszedł Lewandowski. Doświadczony napastnik w swoim stylu zachował zimną krew i pokonał golkipera Sevilli. ZOBACZ TAKŻE: Gol w 103. minucie w Ekstraklasie! Niesamowita końcówka w hicie kolejki Dla Lewandowskiego był to gol numer 13 w tym sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki w sezonie 2024/2025. Chwilę później było już 2:0 dla gospodarzy. Tym razem gola zza pola karnego strzelił Pedri. Jak się okazało, trafienie Lewandowskiego z rzutu karnego nie było jego jedynym w tym meczu. W 39. minucie były napastnik Bayernu Monachium podwyższył rezultat na 3:0. Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo... Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo...

SOURCE : polsatsport