Home/sports/Fatalnie to wygladao. Siatkarka zniesiona na noszach WIDEO

Fatalnie to wygladao. Siatkarka zniesiona na noszach WIDEO

W drugim secie meczu Tauron Ligi Metalkas Paac Bydgoszcz - KS DevelopRes Rzeszow groznie wygladajacej kontuzji doznaa zawodniczka gospodarzy Jovana Stekovic. Tuz po ataku ze skrzyda Serbka pada na boisko. Konieczna okazaa sie interwencja suzb medycznych.

October 19, 2024 | sports

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w drugim secie przy stanie 20:9 dla rzeszowianek. Drużyna z Bydgoszczy rozgrywała akcję, którą atakiem ze skrzydła wykończyła Steković. Opadając z powrotem na boisko, Serbka źle wylądowała. Jej lewe kolano straciło stabilizację. ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjnie trafił do Jastrzębskiego i zdobył mistrzostwo. Zapytali go o powrót. Odpowiedział jednym słowem Koleżanki z drużyny, widząc, co się stało, zakryły twarze w dłoniach. Wszystkie zdawały sobie sprawę z powagi sytuacji. Steković nie podnosiła się z boiska o własnych siłach, więc do akcji wkroczyły służby medyczne. Po kilku minutach zawodniczka została zniesiona na noszach. Sędziowie pozwolili natomiast na wznowienie rywalizacji. Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo...

SOURCE : polsatsport