Home/sports/Dublet Roberta Lewandowskiego WIDEO

Dublet Roberta Lewandowskiego WIDEO

W 5. kolejce hiszpanskiej La Ligi Robert Lewandowski dwukrotnie trafi do siatki. Kapitan reprezentacji Polski otworzy wynik spotkania przeciwko Villareal CF.

September 22, 2024 | sports

W 5. kolejce hiszpańskiej La Ligi Robert Lewandowski dwukrotnie trafił do siatki. Kapitan reprezentacji Polski otworzył wynik spotkania przeciwko Villareal CF. W tym artykule dowiesz się o: Znakomicie nowy sezon rozpoczął Robert Lewandowski . Napastnik FC Barcelony zdobył do tej pory cztery bramki oraz dwie asysty w sezonie 2024/25 La Liga , a mamy dopiero piątą kolejkę. Katalończycy podchodzili do spotkania z Villarreal CF z pozycji lidera ligi hiszpańskiej, mając punkt przewagi nad drugim Realem Madryt. Gospodarze natomiast zajmowali miejsce piąte z dużymi nadziejami na zaatakowanie ścisłej czołówki. Pierwszy gol Lewandowskiego padł w 20 minucie. Po ładnej, kombinacyjnej akcji piłkę otrzymał Pablo Torre. Hiszpan posłał przepiękne prostopadłe podanie do wybiegającego Polaka, który strzałem z pierwszej piłki pokonał golkipera Villareal, Diego Conde. 15 minut później 36-latek miał już na koncie dublet, a asystentem był ponownie Torre, który zamknął dośrodkowanie Lamine'a Yamala na długim słupku. Jego strzał odbił jednak Conde, ale przy dobitce Lewandowskiego nie miał już szans i z dwóch metrów Polak wbił ją ekwilibrystyczną przewrotką do pustej bramki. Piłkarze "Żółtej Łodzi Podwodnej" nie złożyli jednak broni, i po zaledwie trzech minutach odpowiedzieli za sprawą Ayoze Pereza. Alex Baena przepięknym podaniem wypuścił Nicolasa Pepe, a były skrzydłowy Arsenalu wystawił Perezowi "na pustą". ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Co za strzał! Gol "stadiony świata" w Argentynie Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany) Oglądaj na żywo mecz Ligi hiszpańskiej – Villarreal CF vs. FC Barcelona 22 września o godz. 18:25 na Eleven Sports 1 w Pilocie WP (link sponsorowany).

SOURCE : sportowefakty