Home/sports/Czerwona kartka i zmarnowany rzut karny. Trwa horror Polakow w LM bramki 018

Czerwona kartka i zmarnowany rzut karny. Trwa horror Polakow w LM bramki 018

Trwa koszmar zespoow ktorych barw bronia Kamil Piatkowski i ukasz akomy. Trzecia kolejka w Lidze Mistrzow i... obie druzyny nadal bez zdobytej bramki na koncie i bez punktu. FC Salzburg uleg u siebie Dinamu Zagrzeb 02 konczac mecz w dziesiatke po czerwonej kartce dla stojacego w bramce Alexandra Schlagera. Z kolei Young Boys Berno poniesli porazke z Interem Mediolan 01. Jedyny gol pad juz w doliczonym czasie gry.

October 23, 2024 | sports

Trwa koszmar zespołów, których barw bronią Kamil Piątkowski i Łukasz Łakomy. Trzecia kolejka w Lidze Mistrzów i... obie drużyny nadal bez zdobytej bramki na koncie i bez punktu. FC Salzburg uległ u siebie Dinamu Zagrzeb 0:2, kończąc mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla stojącego w bramce Alexandra Schlagera. Z kolei Young Boys Berno ponieśli porażkę z Interem Mediolan 0:1. Jedyny gol padł już w doliczonym czasie gry. We wcześniejszych spotkaniach FC Salzburg uległ 0:3 Sparcie Praga i 0:4 Stade Brest. Tym razem ekipa Kamila Piątkowskiego podejmowała na swoim terenie Dinamo Zagrzeb , więc wydawało się, że pora na pierwsze bramki i punkty. Nic z tego jednak nie wyszło. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Krótko po zmianie stron goście objęli prowadzenie, gdy na listę strzelców wpisał się były gracz Legii Warszawa - Sandro Kulenović. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat, ale jedynym efektem szarży była czerwona kartka. W 56. minucie z murawy wyrzucony został bramkarz Alexander Schlager . Staranował "taktycznie" jednego z rywali i arbiter nie miał wyboru - musiał zdecydować się na wykluczenie. Goście wykorzystali grę w przewadze i w 84. minucie zadali drugi cios. Tym razem do siatki trafił reprezentant Chorwacji , Bruno Petković. Sytuacja Salzburga jest katastrofalna - po trzech występach fazy ligowje ma na koncie zero punktów i stosunek bramek 0:9. Wydawało się, że pierwszy punkt ugrają piłkarze Young Boys Berno z Łukaszem Łakomym w wyjściowej jedenastce (grał do 77. minuty). W domowym starciu z Interem Mediolan szwajcarska ekipa długo utrzymywała rezultat 0:0. Zawdzięczała to w ogromnej mierze bramkarzowi Davidovi von Ballmoosowi, który w 48. minucie obronił rzut karny wykonywany przez Marko Arnautovicia. W doliczonym czasie gry gola dla mistrzów Włoch zdobył jednak Marcus Thuram . Gospodarze nie mają powodów do zadowolenia. W dwóch poprzednich kolejkach zostali rozbici. Po porażce 0:3 z Aston Villą przyszedł blamaż 0:5 w konfrontacji z Barceloną. Łączy bilans bramek Salzburga i Young Boys w bieżącej edycji? 0:18. To wiele mówi na temat nowej formuły batalii o klubowy Puchar Europy. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.