Home/sports/Byy bramkarz Manchesteru United ruszy z piesciami na kibica swojego klubu

Byy bramkarz Manchesteru United ruszy z piesciami na kibica swojego klubu

W sobote 21 wrzesnia Boca Juniors przegrali u siebie z River Plate 01. Jedyna bramke w tym spotkaniu zdoby Manuel Lanzini. Po ostatnim gwizdku bramkarz gospodarzy Sergio Romero nie wytrzyma obelg kibicow i star sie z jednym z nich. Szarpanine przerway suzby bezpieczenstwa oraz inni pikarze. Po wszystkim Romero posypa gowe popioem.

By Karolina Kurek | September 23, 2024 | sports

W 15. kolejki argentyńskiej ekstraklasy Boca Juniors przegrali z 0:1. Spotkanie odbyło się na Estadio Alberto J. Armando w Buenos Aires. Jedynego gola w 20. minucie Manuel Lanzini. Były West Hamu United ruszył w kierunku odbitej przez bramkarza gospodarzy i wpakował ją do siatki. Mecz był bardzo ostry, sędzia Nicolas Ramirez zmuszony był pokazać piłkarzom obu drużyn aż dziesięć żółtych i jedną czerwoną kartkę. W 102. minucie czerwoną kartkę - po drugiej żółtej - obejrzał Cristian Lema. Wściekły Sergio Romero starł się z kibicem po porażce swojej drużyny Po ostatnim gwizdku emocje nie opadły. Kiedy obie drużyny schodziły z murawy do szatni, niektórzy z kibiców gospodarzy zaczęli słownie atakować piłkarzy. Dostało się m.in. bramkarzowi zespołu Boca Juniors - Sergio Romero. Ten nie wytrzymał ciśnienia i zdecydował się stanąć z twarzą w twarz. Na filmie opublikowanym przez profil TNT Sports Argentina na portalu X widać, jak kibic chciał złapać za gardło Argentyńczyka. Po krótkiej wymianie zdań obu panów rozdzieliły służby bezpieczeństwa, kibice i inni zawodnicy. Chwilę później Romero udzielił wywiadu przedstawicielom mediów, w którym przeprosił za swoje zachowanie. - Chcę przeprosić fanów Boca - zaczął bramkarz. - Przepraszam kibica, który mnie obraził. Moja reakcja była niewłaściwa, ponieważ fani mają prawo wyrażać swoje opinie - dodał. Sergio Romero zawodnikiem Boca Juniors jest od sierpnia 2022 roku. Trafił tam z włoskiej Venezii. Wcześniej występował m.in. w Manchesterze United, Sampdorii, Monaco czy też AZ Alkmaar. Po 15. kolejkach Boca Juniors zajmują 11. miejsce w tabeli. Kolejny mecz rozegrają z nocy z soboty na niedzielę o godz. 1 polskiego czasu. Wtedy zmierzą się na wyjeździe z Belgrano.