Home/sports/ATP w Tokio Kiedy kolejny mecz Huberta Hurkacza

ATP w Tokio Kiedy kolejny mecz Huberta Hurkacza

Rozstawiony z numerem drugim Hubert Hurkacz pokona Amerykanina Marcosa Girona 64 67 5-7 64 w 1. rundzie tenisowego turnieju ATP 500 na twardych kortach w Tokio. By to pierwszy mecz Polaka od 29 sierpnia kiedy odpad z wielkoszlemowego US Open. Kiedy kolejny mecz Hurkacza Z kim zagra Polak Gdzie ogladac Sprawdz ponizej.

September 25, 2024 | sports

W połowie sierpnia Hurkacz z powodu problemów zdrowotnych wycofał się w trakcie ćwierćfinałowego meczu turnieju ATP Masters 1000 w Cincinnati. Później wrócił do gry na US Open, ale od tego czasu zrobił przerwę na zaleczenie urazu. Po nowojorskiej imprezie rozstał się z wieloletnim trenerem Craigiem Boyntonem. ZOBACZ TAKŻE: Wielkie pieniądze przejdą Świątek koło nosa. Chińczycy płacą jak szaleni W środę przez całe spotkanie tradycyjnie mocnym elementem gry wrocławianina był serwis. Hurkacz miał 17 asów, a dzień wcześniej obiecał, że za każdego do końca sezonu będzie przekazywał po 100 euro na pomoc osobom poszkodowanym w powodzi w Polsce. Był to trzeci pojedynek Hurkacza z Gironem w elitarnym cyklu. Polak po raz pierwszy przegrał seta, wcześniej zwyciężył w ćwierćfinale tegorocznej edycji turnieju w Halle oraz w 2021 w wielkoszlemowym Wimbledonie. Kolejnym rywalem Hurkacza w stolicy Japonii będzie Brytyjczyk Jack Draper albo włoski kwalifikant Mattia Bellucci. Ich spotkanie odbędzie się w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu. Kolejny mecz Huberta Hurkacza odbędzie się w piątek 27 września. Transmisję będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport 1 i na Polsat Box Go. Dokładna godzina nie została jeszcze podana przez organizatorów. Kiedy ją poznamy, natychmiast zaktualizujemy ten tekst.

SOURCE : polsatsport