Home/sports/Boniek dosadnie o meczu z Portugalia

Boniek dosadnie o meczu z Portugalia

Reprezentacja Polski przegraa z reprezentacja Portugalii 13 w meczu Ligi Narodow UEFA. Jak sobotnia porazke na PGE Narodowym oceni Zbigniew Boniek

October 13, 2024 | sports

Reprezentacja Polski przegrała z reprezentacją Portugalii 1:3 w meczu Ligi Narodów UEFA. Jak sobotnią porażkę na PGE Narodowym ocenił Zbigniew Boniek? W tym artykule dowiesz się o: Reprezentacja Polski nie miała zbyt wiele do powiedzenia w starciu z Portugalią (1:3). Pierwsza połowa została niemal całkowicie przespana. Rywale mieli dużo swobody i bez większych problemów wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a jedną z bramek zdobył Cristiano Ronaldo. W drugiej połowie wyglądało to niewiele lepiej, ale lepiej. Stać nas było jednak tylko na honorowego gola Piotra Zielińskiego. Ostatni cios zadali Portugalczycy, a w zasadzie Jan Bednarek, który trafił do własnej bramki. Po meczu głos zabrał między innymi Zbigniew Boniek , który nie skrytykował reprezentacji Polski i podkreślił, że Portugalia to zupełnie inna półka niż Chorwacja, z którą zagramy za kilka dni. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Przyszedł na konferencję z pupilem. Miał ważny powód "Ambicji nie brakowało..... Chorwacja to nie Portugalia, będzie lepiej" - napisał na platformie X były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie Polska - Chorwacja rozegrane zostanie we wtorek, 15 października o godz. 20:45 w Warszawie. Później Biało-Czerwonym w terminarzu zostaną kolejno: wyjazdowy mecz z Portugalią (15.11), oraz starcie ze Szkocją na PGE Narodowym (18.11). Właśnie to ostatnie spotkanie może zdecydować o pozostaniu Polaków w najwyższej dywizji Ligi Narodów. Oglądaj mecze reprezentacji Polski w Pilocie WP (link sponsorowany) Emocjonujące starcie - Polska vs. Portugalia. Oglądaj na żywo 12.10 o godz. 20:45 w TVP1 w Pilocie WP (link sponsorowany).

SOURCE : sportowefakty