Home/sports/Bandycki faul na Lewandowskim

Bandycki faul na Lewandowskim

Robert Lewandowski w brutalny sposob zosta sfaulowany przez Dominika Livakovicia. Decyzja sedziego nie moga byc inna. Bramkarz reprezentacji Chorwacji zosta ukarany czerwona kartka.

October 15, 2024 | sports

Robert Lewandowski w brutalny sposób został sfaulowany przez Dominika Livakovicia. Decyzja sędziego nie mogła być inna. Bramkarz reprezentacji Chorwacji został ukarany czerwoną kartką. W tym artykule dowiesz się o: Sytuacja we wtorkowym (15 października) meczu Ligi Narodów UEFA zmieniała się jak w kalejdoskopie. Zaczęło się od prowadzenia Polaków po strzale Piotra Zielińskiego. Następnie do głosu doszli Chorwaci, którzy wyszli na prowadzenie 3:1. Tuż przed przerwą gola kontaktowego zdobył Nicola Zalewski. Po przerwie selekcjoner Biało-Czerwonych na boisko wpuścił m.in. Roberta Lewandowskiego, który spotkanie zaczął na ławce rezerwowych. Jak wyjaśnił Michał Probierz, kapitan zmagał się z lekkim urazem. Mimo tego zawodnik FC Barcelony został desygnowany do gry. 36-latek od razu zaakcentował swoją obecność na murawie - zaliczył asystę przy golu Sebastiana Szymańskiego. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Messi i spółka świętowali. Mieli ku temu ważny powód Chwilę później Lewandowskiemu już do śmiechu nie było. Przy walce o piłkę napastnik został w brutalny sposób sfaulowany przez Dominika Livakovicia . Bramkarz drużyny chorwackiej wyprostowaną nogą zaatakował "Lewego". Sędzia spotkania Alejandro Jose Hernandez nie zawahał się ani na moment i od razu pokazał golkiperowi czerwoną kartkę. Chorwat próbował wskórać u arbitra zmianę decyzji, jednak ten pozostał nieugięty. Lewandowski po ataku Livakovicia zwijał się z bólu. Po chwili kapitan Biało-Czerwonych podniósł się z murawy, jednak na jego twarzy widoczny był grymas bólu. Oglądaj mecze reprezentacji Polski w Pilocie WP (link sponsorowany) Wielkie starcie Polaków z Chorwacją - nie możesz tego przegapić! Oglądaj na żywo 15.10 o godz. 20:45 w TVP1 w Pilocie WP (link sponsorowany).

SOURCE : sportowefakty