Home/business/LOT rozpocza wspoprace z kolejna polska marka. Produkty znane od 260 lat

business

LOT rozpocza wspoprace z kolejna polska marka. Produkty znane od 260 lat

Produkty polskiej firmy Gerlach ktore sa obecne w naszych domach od ponad 260 lat teraz znajda sie na pokadach samolotow polskich linii lotniczych LOT. To kolejna polska marka z ktora w ostatnim czasie nasz narodowy przewoznik nawiaza wspoprace.

October 11, 2024 | business

Jej produkty w domach Polaków obecne są od ponad 260 lat, a od teraz uniosą się również w przestworza. "W PLL LOT wychodzimy z założenia, że chwile spędzone w podróży są wyjątkowe; dostarczają nowych doświadczeń i są źródłem wspomnień na długi czas. Dlatego dokładamy starań, by zapewniać naszym pasażerom wysokiej jakości serwis pokładowy, który jest naszą wizytówką i spełnieniem obietnicy komfortu" - poinformowała, ogłaszając współpracę, Izabela Leszczyńska, dyrektor Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience. "W tym kontekście miło nam zainaugurować współpracę z marką Gerlach - kojarzoną z elegancją i obecną w polskich domach od stuleci. " - dodała Leszczyńska. Gerlach to polski producent wysokiej jakości zastawy stołowej - m.in. sztućców czy naczyń stołowych. I to właśnie - jak przekazał PLL LOT - . Sztućce są już dostępne na wybranych trasach i będą sukcesywnie uzupełniane na kolejnych odcinkach. Nowe sztućce PLL LOT powstały w wieloetapowym procesie. Jego elementem były testy, sprawdzające odporność na zadrapania, uszkodzenia mechaniczne oraz trwałość połysku. Jednocześnie, , a tym samym zwiększonego spalania paliwa. W efekcie powstała kolekcja z wykończonej na połysk stali bezniklowej, sygnowana logo przewoźnika. 18-procentowa zawartość chromu zapewnia odporność na korozję oraz trwałość. "Bardzo się cieszymy, że dwie znane i cenione polskie marki, Gerlach i PLL , połączyły siły i razem stworzyły ten wyjątkowy projekt. Mamy nadzieję, że dzięki dedykowanej , jakość obsługi i komfort pasażerów będą jeszcze wyższe. Jakość to wartość, która od zawsze była dla nas priorytetem. Od wielu lat naszą misją jest ułatwianie życia w kuchni i jadalni, a teraz także podczas podróży, z czego jesteśmy bardzo dumni" - przekazał Piotr Piechota, CEO Gerlach S.A. LOT, informując o rozpoczęciu współpracy z polskim Gerlach, pochwalił się, że będzie mieć ona pozytywny wpływ na środowisko, bowiem . "Pasażerowie PLL LOT mogą doświadczać wysokiej jakości polskich produktów na pokładach samolotów, co stanowi element szerszej strategii przewoźnika, polegającej na promowaniu polskiej kultury i wzornictwa w podróżach do blisko 100 portów lotniczych na całym świecie" - przekazał LOT. Marka zajmuje się produkcją m.in. sztućców, naczyń stołowych czy nożyczek, a także garnków, patelni, porcelany oraz narzędzi ogrodowych. W przeszłości przedsiębiorstwo produkowało również noże do maszyn rolniczych. Od 1886 roku siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Drzewicy.

SOURCE : interiabiznes
RELATED POSTS

LATEST INSIGHTS