Home/sports/Ze wiesci dla Probierza. Filar kadry w opaach. Sono zapaci za boiskowa gupote

Ze wiesci dla Probierza. Filar kadry w opaach. Sono zapaci za boiskowa gupote

Pawe Dawidowicz bardzo nierozwaznie zachowa sie w meczu Hellasu Werona z Torino. W niegroznej sytuacji uderzy przeciwnika okciem w twarz za co zosta wyrzucony z boiska. Sprawa reprezentanta Polski zaja sie Sedzia Sportowy ktory wyda surowy werdykt. Nie dosc ze 29-latek bedzie mia przymusowa przerwe od gry to jeszcze bedzie musia zapacic kare pieniezna. A zaniepokojony moze byc Micha Probierz.

By Hubert Rybkowski | September 25, 2024 | sports

w zupełnie niezrozumiały sposób zachował się w z Torino (2:3). , a także podyktował dla turyńczyków (zmarnowany przez Sanabrię). . A teraz napłynęły do niego fatalne wieści. Paweł Dawidowicz usłyszał wyrok po czerwonej kartce w meczu Serie A. Nie było litości Werdykt w tej sprawie wydał Sędzia Sportowy, organ odpowiedzialny za kary i w Serie A. Nie był on łaskawy dla Dawidowicza, który za brzydki faul został zawieszony na dwa spotkania. Ponadto będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 5 tys. euro. "Obrońca nie będzie mógł wziąć udziału w meczu rozgrywanym w niedzielę 29 września (15:00) na Stadio Giuseppe Sinigaglia z Como oraz (późniejszym - red.) spotkaniu z Venezią, odpowiednio w szóstej i siódmej kolejce Serie A" - czytamy na oficjalnej stronie Hellasu. Paweł Dawidowicz zawieszony w Serie A. Michał Probierz ma ból głowy Dyskwalifikacja defensora to bardzo niedobra wiadomość także dla . Dlaczego? Ponieważ przed październikową przerwą na mecze międzypaństwowe już on nie zagra. To może odbić się na jego ewentualnych występach z Portugalią i Chorwacją w Lidze Narodów. A przecież Michał Probierz chętnie na niego stawia - w czterech ostatnich spotkaniach kadry 29-latek rozegrał komplet minut. Jeśli chodzi o Hellas, to od początku sezonu Paweł Dawidowicz wystąpił w pięciu meczów. Nie strzelił żadnego gola i nie zanotował żadnej asysty. Do dyspozycji klubowego trenera będzie dopiero na starcie z Monzą, zaplanowane na 21 października.