Home/sports/Zacza zwijac sie z bolu a potem... Dziwne zachowanie Rosjanina wygupi sie

Zacza zwijac sie z bolu a potem... Dziwne zachowanie Rosjanina wygupi sie

Carlos Alcaraz wygra Daniiem Miedwiediewem w pofinale turnieju ATP 500 w Pekinie. Podczas jednej z wymian doszo do zabawnej sytuacji kiedy Rosjanin zasugerowa ze zosta trafiony pika przez rywala w czue miejsce. Hiszpan od razu chcia przepraszac przeciwnika ale ten natychmiast pokaza ze tylko udawa. Na tyle dobrze ze jak napisano w mediach spoecznosciowych nalezy mu sie Oscar.

October 01, 2024 | sports

Carlos Alcaraz wygrał Daniiłem Miedwiediewem w półfinale turnieju ATP 500 w Pekinie. Podczas jednej z wymian doszło do zabawnej sytuacji, kiedy Rosjanin zasugerował, że został trafiony piłką przez rywala w czułe miejsce. Hiszpan od razu chciał przepraszać przeciwnika, ale ten natychmiast pokazał, że tylko udawał. Na tyle dobrze, że, jak napisano w mediach społecznościowych, należy mu się Oscar. To był na pewno jeden z ciekawej zapowiadających się pojedynków. Naprzeciw siebie stanęli rozstawiony z "dwójką" Alcaraz kontra Miedwiediew, turniejowa "trójka". Lepszym po 88 minutach okazał się Hiszpan, który zwyciężył 7:5, 6:3 . Na wysokim poziomie szczególnie stał pierwszy set, w którym doczekaliśmy się pięciu przełamań serwisu. Jako pierwszy dokonał tego Alcaraz w piątym gemie, ale Rosjanin natychmiast odrobił stratę. Sytuacja powtórzyła się w siódmym i ósmym gemie. O zwycięstwie w partii 21-latka z El Palmar zdecydowało przełamanie w 11. gemie, po którym Miedwiediew już nie był w stanie wrócić. Do wspomnianej na wstępie sytuacji doszło w drugim gemie następnego seta. Hiszpan prowadził już 40:0 przy własnym serwisie, a po returnie rywala poszedł do siatki i zagrał kończący forhend. Miedwiediew odbił go sytuacyjnie rakietą, a potem od razu zasugerował, że dostał piłką czułe miejsce . Alcaraz natychmiast chciał przepraszać rywala, ale ten pokazał, że tylko udawał, i od razu zaczął się uśmiechać. To samo zrobił też tenisista z Półwyspu Iberyjskiego. Komentatorzy od razu uznali, że 28-latkowi z Moskwy należy się Oscar za wybitną kreację aktorską. W piątym gemie drugiej partii Hiszpan przełamał podanie Rosjanina, a potem powtórzył to w dziewiątym, kończąc spotkanie za czwartą piłką meczową. W ósmym pojedynku pomiędzy tymi graczami zwyciężył już po raz szósty. Tym samym Alcaraz awansował do swojego pierwszego finału w Pekinie, gdzie jego rodak Rafael Nadal był cztery razy. W decydującym meczu w stolicy Chin 21-letni Hiszpan zagra albo z Włochem Jannikiem Sinnerem , numerem jeden męskiego tenis, albo z reprezentantem gospodarzy Bu Yunchaokete . Finał w Pekinie zostanie rozegrany w środę. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.