Home/sports/To on zdobedzie Zota Pike Trener Realu nie ma watpliwosci

To on zdobedzie Zota Pike Trener Realu nie ma watpliwosci

Vinicius Junior poprowadzi Real Madryt do imponujacej remontady zdobywajac hat-tricka w wygranym 52 meczu z Borussia Dortmund. Trener Carlo Ancelotti jest przekonany ze Brazylijczyk zasuguje na Zota Pike.

October 23, 2024 | sports

Vinicius Junior poprowadził Real Madryt do imponującej remontady, zdobywając hat-tricka w wygranym 5:2 meczu z Borussią Dortmund. Trener Carlo Ancelotti jest przekonany, że Brazylijczyk zasługuje na Złotą Piłkę. W tym artykule dowiesz się o: Po spektakularnej wygranej Realu Madryt nad Borussią Dortmund , trener Carlo Ancelotti nie krył zachwytu nad występem Vinicius Juniora . Brazylijczyk był kluczową postacią w remontadzie Królewskich, strzelając trzy gole w drugiej połowie meczu. - Myślę, że Vinicius zdobędzie Złotą Piłkę, ale nie ze względu na ten mecz, lecz za cały ubiegły rok. Te trzy gole pomogą mu w walce o następną Złotą Piłkę - powiedział Ancelotti cytowany przez sport.es. Trener przyznał, że Vinicius nadal potrafi go zaskoczyć. - Rzadko widzi się taką drugą połowę w wykonaniu zawodnika, z tak niezwykłą energią, intensywnością i charakterem - przyznał. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Messi i spółka świętowali. Mieli ku temu ważny powód Ancelotti odniósł się również do kwestii uznania dla Viniciusa w Hiszpanii oraz problemu rasizmu. - Uważam, że ma uznanie, na jakie zasługuje. Gwiżdżą na niego, bo może zrobić różnicę. Problem rasizmu wobec niego stopniowo zanika. Gwizdy są normalne. Jest szanowany w tym kraju - analizował. Komentując mecz, trener podkreślał znaczenie "intensywności" i potrzebę zachowania równowagi w Realu Madryt. - Trudno powiedzieć, dlaczego czasami brakuje intensywności. Celem nie jest czekać, aż stracimy dwa gole, by zareagować, chociaż nie da się grać przez 90 minut tak, jak w drugiej połowie. Musimy mieć więcej równowagi i osiągniemy to - mówił. Ancelotti nie miał wątpliwości co do znaczenia tego spotkania. - Druga połowa może być kluczowym momentem sezonu, wiele nas nauczy - dodał. Real Madryt vs. FC Barcelona. Przygotuj się na emocjonujący weekend! Oglądaj na żywo w Eleven Sports 1 o 20:55 w Pilocie WP (link sponsorowany)

SOURCE : sportowefakty