Home/sports/Tak Puchacz zareagowa na wystep Lewandowskiego. Hit

Tak Puchacz zareagowa na wystep Lewandowskiego. Hit

Reprezentant Polski Tymoteusz Puchacz zareagowa na swietny wystep Roberta Lewandowskiego w La Lidze i jego hat-tricka. Puchacz opublikowa humorystyczny wpis na swoim kanale nadawczym na Instagramie.

By Paweł Matys | October 06, 2024 | sports

Robert Lewandowski w niedzielne popołudnie zagrał najlepszy w tym sezonie. Polski napastnik zdobył aż trzy gole w ciągu zaledwie 25 minut w wyjazdowym, wygranym przez FC Barcelonę pojedynku ligowym z Deportivo Alaves 3:0 (3:0). Dla był to już dwunasty gol w tym sezonie w zaledwie jedenastu spotkaniach. Tymoteusz Puchacz zareagował na hat-tricka Roberta Lewandowskiego Wielki wyczyn Roberta Lewandowskiego w starciu z Deportivo Alaves skomentował jego kolega z reprezentacji Polski - Tymoteusz Puchacz. - Lewy, co robi wariat. Niech coś zostawi na kadrę - napisał krótko Puchacz na swoim kanale nadawczym na Instagramie. Lewandowski za chwilę będzie bowiem na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed dwoma meczami w Lidze Narodów - z Portugalią (12 października) i z Chorwacją (15 października, oba na PGE Narodowym). Dla Lewandowskiego to trzeci hat-trick w barwach Barcelony. Musiał jednak na niego czekać aż 160 dni. - Po raz ostatni trzykrotnie pokonał bramkarza w minionym sezonie, a konkretnie 29 kwietnia 2024 roku. Wówczas ustrzelił hat-tricka w meczu z Valencią, ostatecznie wygranym 4:2 - Polak po dziewięciu kolejkach z 10 golami jest liderem najskuteczniejszych. Dla Lewandowskiego to jest już 14. sezon w swojej karierze, w którym ma . FC Barcelona po tym zwycięstwie po dziewięciu kolejkach La Ligi znów Teraz nastąpi przerwa na mecze reprezentacyjne. Drużyna prowadzona przez trenera Hansiego Flicka w następnej kolejce zagra 20 października u siebie z Sevillą. Wtedy też najprawdopodobniej po raz pierwszy w barwach FC Barcelony wystąpi 84-krotny reprezentant Polski - Wojciech Szczęsny.