Home/sports/Roznica klas na Narodowym rozpedzona Portugalia pozbawia zudzen. Analiza ekspertow

Reprezentacja Polski ulega Portugalii na Stadionie Narodowym tracac dwa gole jeszcze przed przerwa. W drugiej poowie Piotr Zielinski zdoby bramke kontaktowa jednak mimo wysikow podopiecznych Michaa Probierza mecz zakonczy sie wynikiem 13. W koncowce meczu do wasnej bramki trafi Jan Bednarek. Zobacz fragment programu Interii Sport - "Gramy Dalej" gdzie eksperci szczegoowo analizuja przebieg omawianych spotkan reprezentacji i dziela sie swoimi spostrzezeniami.

October 12, 2024 | sports

Reprezentacja Polski uległa Portugalii na Stadionie Narodowym, tracąc dwa gole jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie Piotr Zieliński zdobył bramkę kontaktową, jednak mimo wysiłków podopiecznych Michała Probierza mecz zakończył się wynikiem 1:3. W końcówce meczu do własnej bramki trafił Jan Bednarek. Zobacz fragment programu Interii Sport - "Gramy Dalej", gdzie eksperci szczegółowo analizują przebieg omawianych spotkań reprezentacji i dzielą się swoimi spostrzeżeniami. INTERIA.TV Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.