Home/sports/Riposta dla Lewandowskiego i Mbappe. Po prostu cudo to trzeba zobaczyc. WIDEO

Riposta dla Lewandowskiego i Mbappe. Po prostu cudo to trzeba zobaczyc. WIDEO

W poniedziakowy wieczor doszo do dokonczenia zmagan w szostej kolejce Primera Division w sezonie 20242025 - do akcji ruszyy w tym przypadku ekipy Realu Betis oraz RCD Mallorca i trzeba przyznac ze juz na samym poczatku starcia dostarczyy swym kibicom sporo emocji. Najpierw do bramki trafi z dystansu Giovani Lo Celso a nastepnie byskawicznie odpowiedzia mu Dani Rodriguez. Ostatecznie to ekipa z Balearow zatriumfowaa - decydujace byo uderzenie Valery'ego w doliczonym czasie drugiej poowy...

September 23, 2024 | sports

W poniedziałkowy wieczór doszło do dokończenia zmagań w szóstej kolejce Primera Division w sezonie 2024/2025 - do akcji ruszyły w tym przypadku ekipy Realu Betis oraz RCD Mallorca i trzeba przyznać, że już na samym początku starcia dostarczyły swym kibicom sporo emocji. Najpierw do bramki trafił z dystansu Giovani Lo Celso, a następnie błyskawicznie odpowiedział mu Dani Rodriguez. Ostatecznie to ekipa z Balearów zatriumfowała - decydujące było uderzenie Valery'ego w doliczonym czasie drugiej połowy... Szósta seria gier w Primera Division w bieżącej kampanii przyniosła sporo ciekawych potyczek, natomiast pod względem liczby bramek jakie padały - bez niespodzianki - górowały spotkania z udziałem Realu Madryt i FC Barcelona . "Królewscy" zatriumfowali 4:1 nad Espanyolem, z kolei "Blaugrana" ograła 5:1 Villarreal. W meczach tych na listę strzelców wpisywali się m.in. Robert Lewandowski (dwukrotnie) oraz Kylian Mbappe , dokładając tym samym kolejne "cegiełki" w swojej walce o Trofeo Pichichi, w której uchodzą za największych faworytów. Polak i Francuz w rywalizacji snajperów otrzymali przy tym riposty chociażby w spotkaniu Real Betis - RCD Mallorca , a zwłaszcza jedno trafienie godne jest tu wszelkiej uwagi... Dramat kandydata do Złotej Piłki, może zakończyć sezon. "Najgorsza przepowiednia" W poniedziałkowym starciu wynik otworzyli "Los Verdiblancos" - i zrobili to już w 7. minucie, kiedy to absolutną "bombą" z okolic 20. metra popisał się Giovani Lo Celso . Bramkarz Dominik Greif nie miał w tym przypadku szans: Co ciekawe Mallorca do wyrównania doprowadziła już... minutę potem, kiedy to do siatki trafił Dani Rodriguez . Jego bramkę poprzedziło imponujące, długie podanie Samu Costy i dogranie Larina. Jak się potem okazało, nie był to ostatni gol w tym meczu, choć... trzeba się było trochę naczekać na zmianę rezultatu. Już w doliczonym czasie drugiej połowy, po zamieszaniu wywołanym przez jeden z rzutów rożnych, do futbolówki dopadł Valery , który płaskim strzałem trafił obok Ruiego Silvy. Tym samym wydarł on triumf dla Mallorki . Najpierw mowa o Szczęsnym, a teraz dzieje się to. Barcelona ściągnie bramkarza z emerytury? W następnej kolejce Primera Division Mallorca zagra z Realem Valldolid - dojdzie do tego 27 września o godz. 21.00. Dzień wcześniej, o godz. 19.00, Real Betis spróbuje swoich sił przeciwko Las Palmas. "Los Verdiblancos" oraz "Els Vermellencs" jak na razie okupują odpowiednio 11. i piątą lokatę w tabeli. Lo Celso ma obecnie łącznie trzy trafienia w La Lidze (wcześniej ustrzelił dublet z Getafe), z kolei Rodriguez ma na koncie dwa "oczka" w zestawieniu strzelców. Liderem jest Lewandowski (sześć goli), który wyprzedza Raphinhę (pięć bramek) oraz Mbappe i Ayoze Pereza (cztery gole). Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.

SOURCE : interiasport